Wpis z mikrobloga

Siema, pytanie. Mam podstawke wiedzmin 3 bez dodatkow. Warto przechodzić sobie ją teraz, a po skończeniu zakupić dodatki? Czy te rozszerzenia wprowadzaja coś konkretnego do glownej fabuly, ewentualnie jakies itemy, dodatkowe questy? No i czy normalnie będę mógł grać ze swoim zapisem jak po przejsciu zakupie dodatki, potem je zainstaluje?
#wiedzmin #gry
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viver: to zależy, ja przeszedłem samego wiedźmina a później kupiłem goty z dodatkami i musiałem grać od początku, więc powiedziałbym że lepiej od razu z dodatkami. Na ps4
  • Odpowiedz
Dodatki nie zmieniają niczego w podstawie, ja miałem ten sam dylemat 2 tyg temu czy przechodzić trzeci raz podstawkę czy nie i uznałem, ze przejde z jednego powodu - dodatki zaczynasz na 32lvlu czyli masz już pełny ekwipunek, ustawione umiejętności itd i moim zdaniem lepiej się gra jak masz to wszystko zrobione pod siebie. Specjalnie się logowałem Ci odpisać więc doceń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viver: Dodatki to osobne historie, można je ograć po zakończeniu podstawki (choć tak naprawdę to nigdy nie będzie "po" bo gra przed ostatnimi kilkoma misjami ma punkt "bez powrotu" czyli cofa twoją postać do tego punktu gdybyś chciał zaliczyć poboczne questy.

Co do itemów no jakieś mechaniki i itemy tam są którymi teoretycznie możesz walczyć i używać w questach z podstawki ale nie są istotne.

Zapis jak wspomniałem będzie ten sam,
  • Odpowiedz
Dzieki za opinie, panowie. Jeszcze jedno pytanie, bo znalazlem na gogu wersję z dodatkami GOTY za 30 cebulionow. Ja mam podstawkę na steam i nie korzystalem wczesniej z goga. Git platforma, czy raczej odradzana? @Witttkacy @Medonix @Titaguy
  • Odpowiedz
bjere


@Viver: bier i się nie zastanawiaj. 3 dychy to jak za darmo.
GOG jest w porządku - często mają rozmaite promocje i zwłaszcza klasyki można wyłapać w śmiesznych cenach.
Sugeruję dograć wątek główny W3 do momentu w którym możesz zrobić Serca z Kamienia, zrobić Serca z Kamienia bo to jest chyba najlepiej zaprojektowany dodatek w historii, dokończyć główną grę a Krew I Wino (które inne studia wydałyby pewnie jako osobną
  • Odpowiedz