Wpis z mikrobloga

@budus2: Nie przepadam za soulslike'ami. Przeszedłem Ashen, bo mi się bardzo spodobało wizualnie, ale gry From kompletnie do mnie nie przemawiają.

@pablo397: Zrobiłem wszystko, co mogłem - zadania poboczne, kontrakty i spora część tych alarmów NCPD, nie widzę sensu grania od razu jeszcze raz, skoro siedziałem w Nigt City jakieś 90 godzin. Mam w planie jeszcze rozegrać sekretne zakończenie, ale to chyba jutro. Moja historia V została zakończona
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Nie mam czasu na RDRa i leży nieskończony już od ponad roku. Strasznie dobra produkcja, ale raz, że wymaga naprawdę długich sesji, na mniej niż 2-3 h nie widzę sensu do niej siadać, a dwa że na konsoli tylko 30 klatek... Nie jestem już w stanie wrócić do 30 klatek, za bardzo mi to przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Aiwaz: Mam, kupiłem za 170 PLN jakieś 2-3 tygodnie przed ogłoszeniem, że wlatuje do GP. Nosz #!$%@?, przypomniałeś jak mnie wtedy zabolała cebula xD

Bardzo chciałem powtórzyć przygodę Sheparda z czasów PS3, ale niestety odbiłem się od tego remastera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że odpaliłem go parę dni po przejściu najlepszej gry ostatnich lat, czyli Disco Elysium, i nie
  • Odpowiedz
@Aiwaz: Noo, nie ma drugiej takiej gry i trzeba czekać aż zrobią jakąś kontynuację. Próbowałem siąść do Tormenta, ale po paru godzinach odpadłem, bo jest zbyt archaiczny, ma potwornie niewygodny interfejs i bardzo niekomfortowo mi się czytało dialogi z tego malutkiego okienka na dole ekranu.

Outer Worldsy przeszedłem zaraz po premierze, były super, tylko szkoda, że takie krótkie, bo uwinąłem się w +-32 godziny. Czekam na jakąś solidną promkę na
  • Odpowiedz
za każdym #!$%@? razem po skończeniu czegoś naprawdę dobrego na nic nie mam ochoty i muszę pomarudzić z miesiąc by odzyskać wenę na granie


@KingOfTheWiadro: to konsola i komputer w odstawkę i idź pobiegaj czy coś ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Do konsoli nie dołożę RTXa :D

pluję na plebs :D


@KingOfTheWiadro: a powinieneś dołożyć do nowego komputera, jeśli plujesz na plebs xD większość dużych gier z otwartym światem i tak będzie mieć 30fps na konsoli
  • Odpowiedz
@Exenex: Jak na razie standardem jest 60 i tego się trzymam, jak wrócą do 30 to wtedy będę wyrażał swoją opinię portfelem. A pecety są w tej chwili zwyczajnie za drogie, za series x dałem 2250, czyli mniej niż tyle, ile teraz kosztuje sama 3060 w promocji. Doliczając resztę, włącznie z monitorem, klawą, myszką, taka zabawa by mnie wyniosła z 6k.
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: Cyberpunk był wspaniały, bardzo mi się podobał. Od Wieśka się odbiłem, RDR2 też z uwagi na 30FPS i generalnie powolne tempo - i tak jak pisałeś, potrzeba tutaj kilkugodzinnych sesji, bo inaczej bez sensu siadać. Jeszcze kiedyś do niego wrócę, najchętniej jak zdejmą fpslocka. Zainteresowałeś mnie tym Disco Elysium, widzę, że jest na promce za 111 zł. Rozumiem, że jest na XSX z polskimi napisami? Polecasz gierkę? Dodam, że
  • Odpowiedz