Wpis z mikrobloga

Minęło już chyba 5 miesięcy odkąd zmarła moja dawna przyjaciółka, jednak nadal nie potrafię się z tym pogodzić, ciągle za nią tęsknie

Niby wiem że z biegiem czasu takie sprawy już mniej bolą, ale nadal myślę o niej codziennie, szczególnie że kiedyś była dla mnie bliską osobą i wiem że już nigdy więcej jej nie zobacze

#depresja #samobojstwo #przegryw
  • 10
U mnie w klasie jak jeszcze byłem w szkole średniej kolega z klasy zginął w wypadku samochodowym ,3 dniowa żałoba była w szkole i jeszcze mój wychowawca w internacie też zmarł nagle Ta sama szkoła.A z rodziny to byłem na pogrzebie prababci ,stryjka(brata ojca) i dwa miesiące później na pogrzebie mojego ojca A miałem wtedy 12 lat Reszty rodziny nawet nie znam
@Levander U mnie w klasie jak jeszcze byłem w szkole średniej kolega z klasy zginął w wypadku samochodowym ,3 dniowa żałoba była w szkole i jeszcze mój wychowawca w internacie też zmarł nagle Ta sama szkoła.A z rodziny to byłem na pogrzebie prababci ,stryjka(brata ojca) i dwa miesiące później na pogrzebie mojego ojca A miałem wtedy 12 lat Reszty rodziny nawet nie znam