Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktokolwiek spodziewał się obiektywnego materiału od największego przydupasa druida, jeśli przy ostatnim filmie Zwyrola gdzie wyciągał z czapy argumenty na Oskarka, Revo zostawił komentarz: WATAHA AUUU!

Obrzydliwe to jest jak polskie commentary nie potrafi być bezstronne w żadnej kwestii tylko leci do karakana pomimo braku argumentów.

Jakub Chmielniak nie jest tam jakimś udziałowcem w Carpatree, tylko założycielem i prezesem grupy Lethe, do której należy firma z legginsami, Aloha from Deer i wszystkie inne marki które nie muszą być do końca uczciwe co to odbija się na wizerunku całej grupy, która ma działalność pod jednym adresem w Bielsku Białej. Pliss niech oni zrobią jakiś research żeby poprzeć te ich wysrywy.

#wardega #revo #famemma
tomaszek1161 - Nie wiem czy ktokolwiek spodziewał się obiektywnego materiału od najwi...

źródło: comment_164823584818Px2FwiSmnGAFDUirj6pm.jpg

Pobierz
  • 19
@tomaszek1161: Revo jak szybko się zaczął tak szybko się skończył, czy była rozmowa na osobności z drutem: stój po mojej stronie inaczej będę cię powoli podgryzał? Nie wiem
ale wkleje śmieszny filmik od kaszanki
Kroledyp - @tomaszek1161: Revo jak szybko się zaczął tak szybko się skończył, czy był...
@Cztero4tomowy_: w 2020 roku w serwisie Natemat pojawił się wywiad z Chmielniakiem na temat Aloha from Deer i innych jego marek. Wiele negatywnym opinii na temat Aloha wynikało z bardzo długich w wielu przypadkach czasów realizacji zamówienia. Ubrania fullprintowe oni w większości robią na zamówienie nie mając wystarczającego stocku na magazynie. Nie mam pojęcia jak i czy w ogóle ta sytuacja się poprawiła. Może przy Carpatree te realizacje są szybsze jeśli
@tomaszek1161: To bullshit jeden wielki nawet cupsell ma/miał ubrania fullprint które robił na miejscu a oni zamawiali prawdopodobnie najpopularniejsze wzory z chin i sprzedawali jaki swoje. I to samo z Carpatree teraz pewnie robią bo się trendy zmieniły
@Cztero4tomowy_: ja się tylko powołuje na ten artykuł z 2020 roku. Wardega zarzeka się że szyją wszystko w Polsce(a przynajmniej Carpatree). Na Carpatree nigdzie nie znalazłem podanej informacji by dany ciuch był produkowany w Polsce ale może trzeba zrobić lepszy research po ich stronie. Cała grupa Lethe zatrudnia 120 osób(tak mają podane na stronie) więc nie wydaje mi się to tak wielkim zakładem na tyle tysięcy zamówień ze wszystkich ich marek
@Cztero4tomowy_: podają że posiadają ponad 1200 kontrahentów. Nie wiem jak rozumieć to pojęcie, bo może to być zarówno dostawca jak i odbiorca. W przypadku dostawcy, ktoś może szyć daną rzecz na zlecenie. Może to robić Polska szwalnia, a może też jakaś z zagranicy. Tutaj jest sporo domniemań, więc jedynie jakiś materiał z działania grupy Lethe może pomóc, który musiałby zrobić druid zwyrol
tomaszek1161 - @Cztero4tomowy_: podają że posiadają ponad 1200 kontrahentów. Nie wiem...

źródło: comment_1648283930pqchp8uDPDdoKyxnUSj9Cd.jpg

Pobierz