Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6583397/powszechny-pobor-mezczyzn-to-patologia-ukraina-dowodem/
oto kim są mężczyźni dla społeczeństwa i władzy.
chcesz uciec bo nie masz ochoty być rozstrzelany albo torturowany na śmierć? dla społeczeństwa jesteś śmieciem
siłą zmuszono cię do przebywania w strefie wojny, straciłeś źródło utrzymania, nie masz co jeść, nawet armia nie przyjmuje bo nie chcą niewytrenowanych cywili i szukasz pomocy? zostaniesz przegoniony z kolejki po żarcie bo nie chcesz po prostu położyć się gdzieś w dziurze i zdechnąć

tym jesteśmy dla społeczeństwa. gównem bez praw. powtórzę raz jeszcze
TYM
WŁAŚNIE
JAKO
MĘŻCZYŹNI
JESTEŚMY
DLA
SPOŁECZEŃSTWA
jacyś chętni do obrony hehe ojczyzny i wspaniałych, jakże czułych i wartościowych kobiet? ja nie
#przegryw
źródło: comment_1648218408dHEt6jjfrGmBSrtAuDUlz7.jpg
  • 11
@Smiecharz: W przyszłym tygodniu jestem już daleko stąd, nie będę żałował tego śmiesznego kraiku. Nie będę też ginął jak ścierwo za elity i podległe im społeczeństwo npc-tów. Radzę to zrobić każdemu szanującemu się mężczyźnie. Bajeczki o honorze i bohaterstwie można sobie wsadzić w wiadomo co. Tych, którzy tu zostaną czeka umieranie jak zwierzę w błocie, przeżywając strach i cierpienia. I tak o "bohaterach" nie będzie pamiętał. Masowy grób i tyle. Teraz
@Smiecharz: Jeszcze w zeszlym roku tak nie myslalem ale w pelni rozumiem Wasz #!$%@? ze macie walczyc za kobiety ktore Wami gardza. Gdybym ja byl na Waszym miejscu pewnie myslalbym podobnie. Ale zal mi tych 25 (dwudziestu pieciu) lasek z ktorymi mnie cos laczylo w zyciu (conajmniej jednorazowy seks) wiec bym walczyl przeciwko agresorowi.
@Smiecharz: Ja zaczynałem w Niemczech jako opiekun medyczny w domach prywatnych. Uważam, że to jedna z lepszych prac. Teraz jadę tam znowu w taki sposób popracować z 2 miesiące by zgromadzić jeszcze więcej , niż mam. Na start w nowym kraju wystarczą powiedzmy 2 średnie pensje rynkowe danego kraju. Na spokojnie można wtedy coś wynająć i rozejrzeć się za pracą. Ja przez kilka lat gromadziłem oszczędności z pracy za granicą, z