Wpis z mikrobloga

Duża skrzynka z lekko zaokrąglonym wieczkiem, na którą nie dość, że wpełzło trochę lasu, to jeszcze smok się wdrapał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pudełko drewniane o wymiarach 18,5 x 14,5 cm, wysokość 8 cm - idealne na większe ilości akcesoriów do #rpg , na #bizuteria lub na inne drobiazgi. Decoupage z własną grafiką (motywy smoczo-leśno-runiczne). Zdobienia wypukłe po bokach wykonane pastą strukturalną, detale odciskane i ręcznie rzeźbione, malowane akrylami, całość lakierowana. Wieczko od wewnątrz ozdobione podobną grafiką i motywem smoczo-liściastym, wnętrze czarne, dno wyłożone filcem.

To jedna z tych skrzynek, których nie mogłam jakoś wykończyć - co jakiś czas wracałam do niej i dłubałam. Ale teraz jest już chyba dostatecznie dopieszczona i gotowa, żeby poszukać sobie domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart .

#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #hobby #diy #chwalesie #smoki #fantastyka #fantasy #magia i tak trochę #sredniowiecze , bo motywy runiczne na grafice zostały zaczerpnięte z oryginalnego manuskryptu średniowiecznego (Codex Runicus).
Apaturia - Duża skrzynka z lekko zaokrąglonym wieczkiem, na którą nie dość, że wpełzł...

źródło: comment_1648205588OsuP1kih5PwWU8c0yNPB6o.jpg

Pobierz
  • 6