Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli ktoś nie jest p0lskim białorycerzem to radzę, żeby odpuścić sobie pójście na studia.... Mnie diabeł podkusił i wybrałem się na gównokierunek kulturoznawstwo, na którym mam kilka przedmiotów po angielsku, bo mam specjalizacje z komunikacji międzykulturowej i Cultural Diversity xD Wiele erazmusów chodzi więc z nami na zajęcia. Dzisiaj na przedmiocie o procesie adaptacji wzorców kulturowych, na którym mamy 4 Hiszpanów i 2 Turków prowadząca zadała im pytanie po angielsku o to, co jest ekspansywnego w polskiej kulturze i co zachęca ludzi z obcych kultur do przyjazdu do Polski. Ci się na siebie głupkowato popatrzyli a potem zerknęli ze zbereźnymi minami na p0lki, które z nimi siedziały i zaczęli się śmiać. Prowadząca też się zaśmiała i powiedziała, że chyba rozumie o co chodzi i się "nie dziwi, bo ona też było studentką i wie jak to wygląda". Już nawet nie wspominam o tym jak wygląda sala wykładowa. W pierwszym rzędzie 6 erazmusów i 10 p0lek obok nich a w dalszych rzędach same p0laki-zakolaki (same chłopy), na które taka p0lka nawet nie splunie. Ach a mogłem wybrać jakąś normalną specjalizację. Jakoś mniej by mnie dobijało jakby mi studentki podbierał pan Chad Oskariusz Dewelopersky 195 cm, 20 cm p---s i 15k miesięcznie w firmie ojca. Jak natomiast Julencję podbiera mi Ricardo 170 cm ze stypendium erazmusowym mieszkający w akademiku to trochę gorzej to znoszę. Tytuł licencjata naprawdę nie jest warty tych cierpień...
#studbaza #studia #przegryw #kulturoznawstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623cb1e054b7abeceaddb069
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach