Wpis z mikrobloga

@lionbest: Nie wiem, to naprawdę zależy mocno od sceny. Pipp to taka Cadence i podoba mi się w tym diademie, czasem strzela super pozy, z charakteru mniej ją lubię. Ma oczywiście mniej czasu na ekranie. Izzy jako ma najbardziej atrakcyjny charakter, jest przezabawna i w każdej scenie tak samo urocza. Sunny, jak to główna bohaterka, ma najwięcej głębi, też wspaniały charakter i wiele uroczych scen. Jeżeli chodzi tylko o screencapy,
  • Odpowiedz
@blargotron: Wow odpowiedziałeś sensownie na moje troll pytanie, chyba dlatego nie odnalazłeś się w fandomie. Każdy musi mieć swojego ulubionego kucyka, którego broni z wszystkich sił.

Muszę ci przyznać we wszystkim racje, gdyby nie Sprout to kucyki by się nie zjednoczyły z powrotem, robi za wroga ludu i nawet własna matka się od niego odwraca ¯\_(ツ)_/¯

Sunny to taka nowa Twilight, ale bez jej szaleństw. Izzy na siłę zachowuje się
  • Odpowiedz
Czemu "na siłę"?


@blargotron: Jakoś takie mam odczucie. Ale racja Pinkie też żyła na nudnej farmie kamieni, tak jak nudny jest kraj jednorozców, ma dużo wpólnego z Izzy.

Co? Przecież Zipp to Rainbow i
  • Odpowiedz
@lionbest: Jest kucykiem, rówieśnikiem Sunny i szeryfem w mieście, a Spike jest pupilem i sługą Twilight (nawet raz rywalizował z drugim pupilem, Owlowiscious, o jej względy). Znacznie inna dynamika sił. Oczywiście, ma pomniejszą rolę w drużynie i jest siłą wmieszany, tak samo jak Pipp, główną rolę pełnią Sunny, Izzy i Zipp.
  • Odpowiedz