Wpis z mikrobloga

@nescafe: jak studiowałaś* jako pierwszy kierunek matmę/fizykę czy jakiekolwiek inne ścierwo ścisłe to bez problemu, bo wszystkie studia ścisłe w Polsce wyglądają tak samo xD
  • Odpowiedz
@kulisz: @DominantSpecies: @Wi-Fi: nie, pierwszy to nie wyższa szkoła łąkarstwa na szczęście (albo niestety). Poniekąd część przedmiotów się pokrywa, więc mogłabym mieć oceny poprzepisywane tu i ówdzie.

@Jurigag: pierwszy kierunek też na polibudzie, więc w sumie jakieśtam podstawy mam.
  • Odpowiedz
@kulisz: inżynieria biomedyczna, kierunek ciekawy i w sumie pasujący do moich zainteresowań, ale wolę mieć jeszcze jakieś kwalifikacje na wszelki wypadek :P poza tym informatyka by mi się całkiem przydała do przyszłej pracy w tym zawodzie :) (o ile ktoś mnie będzie chciał zatrudnić :D)
  • Odpowiedz
@nescafe: Wątpię by tak ochoczo przepisali Ci przedmioty między inżynierią biomedyczną a informatyką. Przedmioty może i nazywać się mogą tak samo ale zakres edukacyjny między jednymi i drugimi może się znacznie różnić ;)

Jeśli podoba Ci się inżyniera bio to się skup na niej żeby zostać ninja :D
  • Odpowiedz
@kulisz: może być ciężko bo na agh np nie chcą przyjmować ludzi po elektronice (którzy mają 70% tego co na inf) na inf 2giego stopnia mimo iż jest to w ramach tego samego wydziału
  • Odpowiedz
@ktose: Politechnika Lubelska. W sumie chciałabym zostać na Pollubie, a tam nie mają rozgraniczenia na jakieś różne różniste kierunki informatyczne, tylko po prostu informatyka.

@Wi-Fi: rozumiem, czyli pozostało mi po prostu uczyć się na razie w domowym zaciszu :P w sumie to i tak ewentualnie rozpoczęłabym dopiero od przyszłego roku akademickiego, ale pomysł mi wpadł niedawno i się nad nim motzno zastanawiam ;]
  • Odpowiedz