Wpis z mikrobloga

m65. Mam do sprzedania Johna Ownbeya rozmiar s.
Sprowadziłem ze stanów ale dla mnie za mała. 200$. Jak coś pisz na priv. Stan 9/10. Dorzucę komplet naszywek o wartości 100 pln.
  • Odpowiedz
@wojstenik: taka original original to jest kontraktowa z US ARMY, ale taką cieżko dostać. Kilka firm je robiło, ale na ten moment Alpha Industries jest tą marką co niby robi te oryginalne. Nie sugeruj się jakimś #!$%@? o Hugo Boss i zara, bo większość marek tak średnio co 2/3 lata wypuszcza imitacje. Jak chcesz mieć ten sam krój, materiał itd to Alpha. (jbc mam czarną M na handel - bardzo
  • Odpowiedz
@wojstenik: jeśli masz podpinkę to tak do - 5C -10C jest ok zakładając + szalik/komin/czapka/rękawiczki, jak nie masz podpinki no to taka typowo wiosenno jesienna do okolic 0
  • Odpowiedz
@Hahaharry: oj wiem sorry, gościowi chodzi po prostu o oryginalne M65, obaj poczuliśmy się do misji, żeby nie kupił sobie jakiegoś feja z Zary. Chyba obaj się zgodzimy, że po prostu oliwkowe M65 Alphy będzie ok?
  • Odpowiedz
@wojstenik: @LMLOGID: @Hahaharry: kiedyś chciałem kupić M65 i robiłem krótki research. Ludzie polecali Helikona albo Alpha Industries. Alpha chyba kiedyś robiła te kurtki na kontrakcie dla US Army i stąd ten hype na te firme, Helikon to Polska firma i wg opinii ludzi jakość też jest zajebista. Jakbym miał teraz kupować to bym brał od Helikona.
  • Odpowiedz
@mlodyernest: Zgadzam się. Zanim kupiłem kontrakt przymierzałem cywilną alfę i helikona. Przepaść na korzyść helikona. Alfa z bardzo nędznego szmatowatego materiału. Helikon fajny sztuwny zieloniutki i przyjemny dla oka. Jeśli nie kontrakt to tylko heli.
  • Odpowiedz
@Hahaharry: oliwkową to mam akurat po starym alphy, ma ze 30 parę lat i im jest starsza tym lepsza, ale fakt może być prawda w tym co mówicie, bo kiedy ktoś ze znajomych się popisuje nówka ze sklepu tym #!$%@? się wydaje jakościowo, więc może i ten Helikon nie taki zły bo mam parę czapeczek, bluz, czy oporządzenia od H i nie ma do czego się #!$%@?ć. No może poza
LMLOGID - @Hahaharry: oliwkową to mam akurat po starym alphy, ma ze 30 parę lat i im ...

źródło: comment_1648149938ktG5zhrZusVQLfjiVdJ66o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz