Wpis z mikrobloga

@wrobel28: Ale tak jest rzeczywiście. Sporo Ukraińców chodzi do tych sklepów, które są bojkotowane. Pierwsza fala na ten przykład, która pojawiła się u nas w 2014/15.

Ja wiem, że ludzie tutaj żyją w jakiejś bańce informacyjnej i myślą, że jak na vikopie ktoś napiszę, że bojkot to te sklepy umierają.

Nie pierwszy vikopkowy bojkot i nie ostatni, który jest internetowy. Ktoś pamięta koszerne produkty i finansowanie ludobójstwa na terenie Palestyny?
  • Odpowiedz
@wrobel28: Tak, pierwsza większa fala ludności z terenów Ukrainy właśnie zaczęła się wtedy licznie przenosić do nas, a w 2016 zauważyłem niezły wzrost działalności, które były prowadzone przez osoby z Ukrainy i była spora fala ogłoszeń np na takim olx itd.

Patrząc choćby na same gwiazdki w google może sprawdzić też rzeczywisty bojkot. U mnie w Bydgoszczy auchan do którego chodzę nadal ma solidne 4.3/5, a więc bardzo blisko 5.

Jeden z lepszych sklepów jakie odwiedzałem, a przed nim był real, a wcześniej geant i wszystko w sumie francuskie i zaprojektowane z głową i postawiony w tak strategicznym miejscu, że w pobliżu galerii z samym Auchanem jest dojazd praktycznie wszędzie, a więc lepiej się go postawić nie
  • Odpowiedz