Wpis z mikrobloga

Przypominam, że robiąc zakupy w jednym z tych sklepów wspieracie koncern, który chętnie zarobi na wojnie, ba zrobi sobie chętnie dzięki niej monopol na rosyjskim rynku. Dokłada się on do niej przez podatki tam płacone i pomaga w lżejszym odczuciu sankcji kacapom. I argumenty że jest taniej, macie blisko czy tak jest wam wygodniej możecie sobie wsadzić, rosjanom też jest wygodniej nie protestować przeciw Putinowi i sobie go co roku wybierać. Nie dla szmalcowników!
#ukraina #rosja #wojna
źródło: comment_1648120141fYX49pUoBtcHCddJePBfMk.jpg
  • 15
@Arverine: Pamiętaj, że w każdym z tych sklepów przewija się ogrom Ukraińców, którzy mają w dupie, że takie sklepy sobie stoją u ruskich i dokonują zakupów.

Przypominam, że nie każde miasto ma dobre alternatywy i przypominam by kierować prosto własne protesty drogą mailową, albo i telefoniczną do źródeł, a nie do nich odpowiedników.

Jeśli nie chcecie być hipokrytami polecam przeczytać do kogo należy większość tego, a więc jeśli nie bojkotujecie produktów
@Arverine: Owszem, jestem sfrustrowany, że ten naród, cierpiący na jakąś formę zbiorowej bipolarki, tym razem dostał obsesji na pomaganie Ukraińcom - bez krzty pragmatyzmu, bez żadnego planu i pytania co dalej.
Kopnie nas to za jakiś czas w dupę, jeśli będziemy mieć szczęście, to bez działań wojennych na naszym terytorium, choć gospodarczo i społecznie z pewnością.
@Arverine: Owszem, jestem sfrustrowany, że ten naród, cierpiący na jakąś formę zbiorowej bipolarki, tym razem dostał obsesji na pomaganie Ukraińcom - bez krzty pragmatyzmu, bez żadnego planu i pytania co dalej.

Kopnie nas to za jakiś czas w dupę, jeśli będziemy mieć szczęście, to bez działań wojennych na naszym terytorium, choć gospodarczo i społecznie z pewnością.

@KyloKillsSnokeLukeDies: Jak ty wszystko wiesz, ja #!$%@?, jestem pod wrazeniem ( ͡° ͜
Dokłada się on do niej przez podatki tam płacone


@Arverine: pomijając sam bojkot to serio płacą tam podatki? Bo w PL to chyba sieć marketów która najbardziej unika jakiegokolwiek podatku