Wpis z mikrobloga

Ma tu ktoś Galaxy S22? Ja już ponad tydzień, i to jest jakiś dramat, w ciągu 1h od odłączenia od ładowarki praktycznie bez uruchomiania obrazu leci kilka % baterii. S21 który miałem wcześniej, jest w innej "galaktyce" trzymał przyzwoicie. Zastanawiam się co jest problemem, bo skonfigurowane mam tak samo, i coś tu ewidentnie jest nie tak. Widziałem na forum Samsunga że sporo osób ma podobnie. Dla informacji - nie przywracałem żadnych ustawień ze starego telefonu - robiłem wszystko od "zera".

#galaxy #galaxys22 #samsung #android
  • 30
  • Odpowiedz
@co_ja_tu_robie: Ja mam sot na poziomie 4h. To wszystko zależy jak masz skonfigurowany, i jak używasz, ale jest dużo lepiej niż na początku. Tylko zapewne jak kupisz, to zanim się ta bateria zaadoptuje może trochę minąć (chyba że to już wyeliminowali i jest szybciej).

Foty robi sztos :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Reydiavin: w sensie? Nie widze po (prawie) roku jakiegos pogorszenia czego-kolwiek. Natomiast S23 ma miec baterie troche wieksza, i lepszy proc, wiec jak jest w twoim zasiegu to bym raczej go bral.
  • Odpowiedz
@RafDan: nadal masz tak kiepsko z bateria od S22? Zastanawiam sie nad tym telefonem i jestem ciekaw czy po jakims czasie uzytkowania jest szansa na dluzszy sot
  • Odpowiedz
  • 1
@atpl77: Po dwóch latach, nie widziałem żadnej zmiany negatywnej ani w baterii ani w działaniu telefonu. Mało tego - ostatnia aktualizacja andorida no koniec 2023 wydłużyła pracę telefonu - coś zrobili ze po prostu "zarl" mniej pradu.

Natomiast przesiadłem się na S24 bo były dobre promocje, i bateria tutaj to jest jakiś kosmiczny przeskok. SOT 6h to nie problem.

Pewnie i tak trzeba przy wiekszym uzywnaniu ladowac go kazdego dnia, ale
  • Odpowiedz