Wpis z mikrobloga

Ręcznie szyty portfel z klipsem na banknoty, miejscami na karty i kieszonką na monety z włoskiej skóry Maya.

Filmik: https://streamable.com/dp9c2g

W komentarzach więcej zdjęć.
Zapraszam na mój Instagram. Jak zbierze się trochę obserwujących to będę organizował rozdajo.

#leatherworking #handmade #diy #chwalesie #rekodzielo #modadamska #prezent
aruel89 - Ręcznie szyty portfel z klipsem na banknoty, miejscami na karty i kieszonką...

źródło: comment_1648113195hdgxt2j0p5sBiN6yYfpc9i.jpg

Pobierz
  • 23
@aruel89: Pytanie ?
Bo miałem taki sam portfel; bo mnie wkurzało, że standardowy portfel za dużo miejsca zajmuje.

I po 3 miechach użytkowania jednak się przesiadłem na "klasyczny" portfel.

- bo ten klips był ciulowy i wkładać tam pieniądze to była masakra, zwłaszcza że włożyłbyś tam maks 10 banknotów. A w zimie na wietrze to już w ogóle
- bo żeby wyciągnąć kartę jakąś, nie wiem kartę witaj, kartę do fryzjera,
@kodecss: Wszystko to kwestia indywidualnych preferencji. Ja np. noszę kilka banknotów na wszelki wypadek, gdyby gdzieś był problem z płatnością kartą. Dla Ciebie najwidoczniej potrzebny jest większy portfel.
@kodecss: od chyba 8 lat używam portfel od Millera. Taki cienki. Kupiłem go, bo był właśnie cienki i mieścił się do niego dowód rejestracyjny. Kilka kart a banknoty do środka. Nic lepszego nie znalazłem, a teraz, jak nie trzeba mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego to na dobrą sprawę przydałoby się coś jeszcze mniejszego.