Wpis z mikrobloga

@Tichy:

Dlaczego? Że obie rzeczy mogły wystąpić, tylko w 99 na 100 przypadków będzie to co napisalem. W 1 reakcja anafilaktyczna. Daje 200 PLN za jutro jak OP wbije nie będzie miał takiej rekacji :)
  • Odpowiedz
@Tichy:

Powiem tak ja wykonałem około 500 iniekcji a moi kliencie pewnie kilkanaście tysięcy przez lata - zawsze historia taka sama. Po prostu raz na 100 strzałów się zdarzy. Najważniejsze nie panikować, mieć coś do popicie. Bo kaszle się tam z 20-30 sekund, później to z podrażnienia gardła lub paniki - dlatego zazwyczaj najlepiej łyk mleka, otworzyć okno i będzie cacy. Z tak ostrą reakcją raczej też nie miałem relacji od
  • Odpowiedz
@RecessedPrettyboy: A czułeś może dodatkowo charakterystyczny metaliczny posmak w ustach? Kiedyś wtłoczyłem 3ml w poślad i w trakcie wbijania igły czułem, że ewidentnie przebiłem jakieś naczynie, po wyjęciu igły dostałem takiego napadu kaszlu, że covid się chowa.
  • Odpowiedz
@RecessedPrettyboy: tak jak @Kasahara: pisze, u mnie jest takie uczucie w płucach jakbym się przeziębił i pokasływanie, potem na 100% w nocy dostaje gorączki. Rano się budzę i ani kaszlu, ani gorączki. Przez 2 lata zdarzyło mi się 2-3 razy. Zawsze aspiruje, a jednak czasem się zdarza.
  • Odpowiedz