Wpis z mikrobloga

@Mruvek: Na ta chwile jest to dobra lokata kapitalu a wrecz inwestycja, wiec tak, jezeli wydaje tyle na cos, to nie chce by tracilo to na wartosci przez takie glupie akcje. Widziales kiedys zeby Hermes robil kolaboracje z Primarkiem czy H&M?
Jako mezczyzni czesto konkurujemy ze soba, o lepszy status, wiecej wladzy, ladniejsza kobiete, itd. Raczej nie chcesz miec tego co moze miec kazda inna napotkana osoba. Chyba, ze ogolnie nie
Widziales kiedys zeby Hermes robil kolaboracje z Primarkiem czy H&M?


@chwil0wyl0gin: Argument nie do końca mający potwierdzenie w rzeczywistości. Kolaboracje H&M:
1. Karl Lagerfeld (2004)
2. Comme des Garçons (2008)
3. Lanvin (2010)
4. Versace (2011)
5. Maison Martin Margiela (2012)
6. Balmain (2015)
7. Kenzo (2016)
8. Moschino (2018)
9. Giambattista Valli (2019)

Jako mezczyzni czesto konkurujemy ze soba, o lepszy status, wiecej wladzy


Zegarek ma cieszyć swojego posiadacza
@Neto: Tak myślałem o tym ale widzisz, to co podałeś to właściwie takie ‚sieciówki premium’ nic co tak naprawdę ma jakaś wartość kolekcjonerska czy zapowiada się by miało. To nie jest kaliber już wspomnianego Hermes’a czy nawet Chanel. Omega niby tez nie, ale myśle ze do tego miana bardzo chętnie by pretendowała.

Wydaje mi się, ze te osoby były tak skoncentrowane na swoich celach i karierze, ze nie za bardzo zawracały
@PiersiowkaPelnaZiol: zamowilem sovie dwa, chociaz zgadzam sie przedmowcami, ze teraz mam moonwatcha, ktory wyglada jak ten za 250usd, tylko ladniej sie swieci. Jeszcze troche i zrobia vollaba z Sheeranem. @Mruvek: nikt nie chce miec duzego negatywnego equity na zegarkach. Nie wydalbym 50k na zegarek wiedzac, ze za rok bedzie wart 25
@chwil0wyl0gin: i taka odpowiedź mnie jak najbardziej satysfakcjonuje i zupełnie to rozumiem. Chcę miec rolexa żeby inni widzieli że to jest rolex, drogi i ekskluzywny, a nie #!$%@? o tym że jest dobry i płace za jakość - jak to czytam w świecie streetwearu gdzie koszulki za 1000zl mają być lepsze od tych za 100. Mają wyglądać tak, żeby z daleka ludzie widzieli, że to koszulka z limitowanej serii i jest