Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Nadal rok 1996 jak zapowiadałem, jednak tym razem gra z zupełnie innego gatunku.

Tekken 2, bo o nim mowa, jest drugą częścią popularnej serii bijatyk (mordobić) ( ͡º ͜ʖ͡º), Zaczynam od drugiej części tylko dlatego, że dla mnie była ona pierwszą jaką poznałem. Tekkena 1 zobaczyłem dopiero 11 lat później. Do wyboru mamy 25 zawodników, a wśród nich jest zapaśnik z maską tygrysa King, kick boxer Bruce Irvin, dwie siostry zabójczynie Anna i Nina, a nawet kangur czy dinozaur ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º). Muzyka w grze stoi na dość wysokim poziomie, a utwory godnie prezentują styl lat 80 i 90. Każda z postaci posiada swój zasób ciosów i prezentuje odmienny styl walki.
Jest to kolejna z moich ulubionych gier i zarazem od niej zaczęła się moja przygoda z grami na większą skalę.

Napiszcie czy graliście i jakie macie wspomnienia. Urządzaliście może turnieje ze znajomymi?

#staregry #gry #psx #ps1 #glupiewykopowezabawy #tekken #grybusa
  • 9
  • Odpowiedz
@BUS_pl: moja pierwsza w pełni świadoma stycznośc z tekkenem to była część 5, dark resurrection na psp. Byłam zakochana w Lili ()
  • Odpowiedz
@getin: ogólnie się zgadzam, trójka lepsza, bo dawała więcej możliwości walki ( ͡º ͜ʖ͡º), niemniej dwójka była pierwszą z jaką się zetknąłem
  • Odpowiedz
@BUS_pl: Mam podobnie, że dwójka była pierwszym Tekkenem jakiego zobaczyłem a 1 niewiele później. Ogólnie nie odpalam od dzieciaka bo nie chce sobie popsuć wspomnień podejrzewam, że dziad straszny :D Grałem w salonie gier w to za dzieciaka :D Mnóstwo kasy przewaliłem :) od 3. w górę już miałem komfort gry w domu :)
  • Odpowiedz
@laiklaicki: to nie odpalaj, chyba, że jesteś hardkorowym fanem ( ͡º ͜ʖ͡º), ja od 2 grałem komfortowo w domu, bo brat miał konsolę ( ͡° ͜ʖ ͡°), najwięcej kasy to ja wydałem jak na automaty wyszedł tekken tag 1, połączenie 2 i 3 to było moje niemal marzenie (ʘʘ)
  • Odpowiedz