Wpis z mikrobloga

W sumie to trochę #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pracuje z bronią, licencja sportowa od ponad roku a obecna sytuacja przyspieszyła decyzję żeby jednak mieć coś pod ręką na różne wypadki, nie tylko ewentualną wojnę. #!$%@?ć kacapów prądem i ołowiem! (òóˇ)
#bron
#strzelectwo
#bronpalna
#pozwolenienabron
Prezes92 - W sumie to trochę #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pracuje z bronią, licencja sport...

źródło: comment_1648044294sWnFgkw5Gyp6UxMXfw7OuT.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puszkapandory: dokładnie tak. Sport co roku zawody. 8 zawodów na komplet kategorii (ja sobie strzelam 4x pistolet, 2x karabin, 2x strzelba) koszt w Warszawie to jakieś 350 zł +150 zł rocznie do stowarzyszenia. Jak mi się znudzi w co wątpię to przepisze na kolekcje. Ten zestaw to taki startowy. Jeszcze daleko do tego co chciałbym mieć, w co doposażone i poziom umiejętności ale od czegoś trzeba zacząć. Drogie hobby ale
  • Odpowiedz
@Prezes92: 8 startów oczywiście, może być w jednych zawodach. Ja strzelam zawody na święto 11 listopada takie typowe pod przedłużenie licencji, byle byś zapłacił i celował w stronę kulochwytu. Ja się staram i traktuje to jako trening.
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: Zapisujesz się do klubu i czekasz 3 miesiące. W międzyczasie wkuwasz pytania do egzaminu i przechodzisz szkolenie praktyczne. Jeśli zdasz, to jeszcze czekasz, idziesz na badania, po czym wysyłasz kompletny wniosek, rozmawiasz z dzielnicowym i przy dobrych wiatrach po pół roku od startu dostajesz pozwolenie.
Koszt to ok.2000 zł, technicznie znacznie łatwiejsze niż prawo jazdy, natomiast znacznie bardziej biurokratyczne.
  • Odpowiedz
@md5sum: Pozwolenie to koszt ok.2000zł plus szafa od 1000 zł. Do każdego zakupu musisz mieć jeszcze świstek w cenie 17zł/szt.
Ceny sprzętu do znalezienia w Internecie.
  • Odpowiedz