Wpis z mikrobloga

No i to jest normalny cywilizowany kraj, w którym wchodzę do cywilizowanego sklepu przez cywilizowane drzwi i kupuje narkotyki za które dostaję paragon, a nie po zaszczanej klatce schodowej sie chować jak szczur przed bagietami zeby sobie domestos haze zapalić, obiecuje ze nigdy nie wrócę do polski śmierdzącej gównem
#gownowpis #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
majorkuprik - No i to jest normalny cywilizowany kraj, w którym wchodzę do cywilizowa...

źródło: comment_16480375541nMVoQH97P7GsZKALFqQpJ.jpg

Pobierz
  • 163
@majorkuprik: jij klootzak, wypróbuj na szefie w robocie xD
a to że nie wpuscili cię to nie znaczy że trzeba mieć obywatelstwo bo jest to prawnie zakazane. może wejść każdy a niektóre sieciówki wymagają meldunku
@majorkuprik: Nie wiem czy wiesz, ale u nas tez tak mozna XD.
Np mila Pani polecila mi takie wkladziki do opakowan utrzymujace odpowiedni poziom wilgornosci. Wszystko na paragon, kulturalnie zyczliwa obsluga, informuja np o przecenach ( a takowe sie zdarzaja nawet do 50% ).

@pablomike71: kurde, pecha miałeś i tyle. U mnie były dwie odmiany , jedna miała 21 thc, mniej niż 2% cbd. A druga 18 i mnie niż 1 cbd więc takie raczej pobudzające. Zawsze można Sobie zmieszać z CBD suszem, ale wtedy zmienia się spectrum działania.