Wpis z mikrobloga

Mirasy chciałem kupić pada od #ps4 (miałem kiedyś PS4 i bardzo sobie chwaliłem jak pad leżał w ręce) do grania na PC w wiedzminy, tombridery, god of warsy itd jednak widzę że jest ogromny problem z dostępnością.
Jakie macie opinie na temat pada od #ps5 co do ergonomii jak i kompatybilności z PC (win10)? Jest droższy, ale dostępny bez problemu, brać?
#pcmasterrace #windows10
  • 12
@vvit0 Jeżeli chodzi o porównanie DualSense do DS4 to porównania brak - DualSense znacznie lepszy. Jeżeli pasował Ci DS4 to DualSense powinien pasować jeszcze bardziej. Na Win10 korzystałem z niego (po kablu) do grania w Zelde: BoTW w Cemu i było bardzo spoko, po zmapowaniu brak problemów.
@Looker2k: jak wszystkie nowe pady, już każdy na gware poleciał, Xbox, dualsense i joycony wiec bym się nie nastawiał na to że akurat dualsense to jest zły a reszta spoko.

Dualsense 14 miesięcy
Xbox x 5 miesięcy
Joycon po 2 i to ten od OLEDa już

Statystycznie u mnie wytrzymał najdłużej ten do ps5 bo 70% mojej gry to właśnie dualsense.
@budus2: wygląda ciekawie - pooglądam sobie recki na YT i dowiem się więcej. Docelowo myślałem o zakupie PS5 za jakiś czas (i kupiony teraz pad od PS5 byłby drugim do konsoli za jakiś czas), ale w związku z tym stick driftem oraz faktem, że na chwilę obecną myślę o padzie tylko do grania na PC, to może być to sensowna opcja!