Wpis z mikrobloga

Ej myślicie ze płaca 24-26zl na praktykach w firmie it na start bez jakiekolwiek doświadczenia to jest dobra opcja, żeby coś w trakcie dziennych studiów zacząć działać?
#programowanie #programista3k #programista15k
Pobierz Gggee123 - Ej myślicie ze płaca 24-26zl na praktykach w firmie it na start bez jakiek...
źródło: comment_16480285717bzuJV8ZOZEgPRGWCoUMSU.jpg

Co Myślisz o takiej płacy?

  • Może być, jest dobra na start 78.0% (110)
  • Przestrzelona, będziesz pracował za darmo 22.0% (31)

Oddanych głosów: 141

  • 28
@Gggee123: rozumiem że na rękę? jak tak to okej, o ile rzeczywiście będziesz coś tam robił sensownego i ktoś tam będzie tobą kierował i będziesz miał od kogo zdobywać wiedzę, gorzej jak to jakiś januszex gdzie ludzie się na niczym nie znają - wtedy szkoda czasu
Po prostu jestem ciekaw na ile mogę liczyć. Pracowałem w już w wielu punktach gastro gdzie zarabiałem podobne pieniądze. Ale jest chodzi o rynek it to nie znam się za bardzo na nim.


@Gggee123: biorąc pod uwagę rynek pracy dla juniorów, to praktyki za darmo jest również dobrą ofertą. To inwestycja w siebie, która się zwraca.
@Gggee123: W gastro od razu jesteś użyteczny i przynosisz zysk pracodawcy, w IT pracodawca wychodzi na minus nawet jakby ci nie płacił, bo jakiś senior, który dostaje 150zł/h musi ci pomagać. Nie rozumiem nad czym się zastanawiasz, doświadczenia nie chcesz?
ok tylko nie mam studiów - czy można to ogarnąć samymi kursami ? sorry za pytanie ale chce cos zmienic w swoim zyciu i szukam nowej drogi


@jokatan: A jak twoj angielski? Mysle ze wymaganiem jest wlasnie komunikatywny angielski i 2 szare komorki. Jak dopiero zaczynasz to nie sprawdzaja dyplomu. Kiedys jakiemus mirkowi pomoglem znalezc robote w IT i chyba gdzies mam nawet liste wymagan, bo duzo rozmow przeprowadzalem na 1