Wpis z mikrobloga

Opublikowałem ostatnio 3 utwory instrumentalne, więc pora z tej okazji na potrójne #rozdajo: wybierz losowo i przesłuchaj chociaż jeden (a najlepiej wszystkie - każdy jest z innego gatunku), zostaw plusa, a ja wybiorę 3 osoby, które dostaną po 50 złotych.

[utwór 1]  [utwór 2] [utwór 3]

Uwaga: Jeśli pomożecie mi dobić na kanale do 100 subskrypcji, wybiorę dodatkową, czwartą osobę.

Obserwuj tag #bzdr i kanał na #youtubehttps://youtube.com/channel/UCbv0S75HhZusf3ILQm9gsLA

#rozdajo #pieniadze #zadarmo #konkurs #tworczoscwlasna #muzyka
bzdr - Opublikowałem ostatnio 3 utwory instrumentalne, więc pora z tej okazji na potr...

źródło: comment_1648027176R6uunOpSRcqXVhGy5uU4Ud.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Weź mnie wykreśl z tego wołania, z gory dziękuję i życzę sukcesu


@Turambar022: zrobione. Mam cię też na liście do wołania do stworzeń zamieszkujących mój nos, z niej też cię wykreślić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OPie, mam w dupju Twoją muzyczną twórczość, jestem tu tylko dla stworzeń zamieszkujących Twój nos.


@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia: zachęcam do zmiany zdania, prędzej czy później i tak przekonasz się, jak całość ze sobą
  • Odpowiedz
dwójka bardzo spoko, w trójce brakuje mi jakiejś 8-bit drum machine. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lrllrlrr: bardzo możliwe, ten numer i tak przeszedł dużą zmianę z dwóch ośmiobitowych syntezatorów do dzisiejszego efektu, pewnie inne bębny przerosły moją wyobraźnię albo za dużo zmian naraz.

nie zaplusowalam żadnego twojego wpisu, ew jakieś wielkie stare gluty, które usunales? Nie interesuje mnie twoja muzyka


@voliereen: czyli jednak zaplusowałaś ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzdr: przejrzałam cały twój profil i ani jednego plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pamiętam że zdarzyło mi się zaplusowac jakieś gluty
  • Odpowiedz
przejrzałam cały twój profil i ani jednego plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pamiętam że zdarzyło mi się zaplusowac jakieś gluty


@voliereen: mam osobne listy: do wszystkiego i osobną do obrzydliwości - byłaś tylko na tej pierwszej. Jest cień szansy, ze pomieszałem listy i do następnych obrzydliwości zawołam niewłaściwe osoby - raczej mało prawdopodobne, ale niedługo się przekonamy, to byłaby zabawna wtopa ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
ten pierwszy trochę mnie rozczarował, bo niby moje klimaty, ale trochę znudził. Za to trójeczka bardzo fajnie się słucha.


@toodrunktofuck: dzięki za feedback! Niedługo opublikuję kolejny numer z tego samego albumu co te, o których piszesz - bądź czujny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
2 siada mi najbardziej

jak dla mnie singing about love top


@77023 @CsMines: dzięki! W tym samym czasie napisałem 4 numery podobne tematycznie i klimatem, pewnie wkrótce wezmę się za nagrania i będę wrzucał na kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz