Wpis z mikrobloga

No chyba, że ktoś chce zalegalizować homo związek to wtedy dorośli ludzie już nie mogą o sobie decydować w główkach konfederatów XD


@Bomfastic: jesteś za 500+ czy to też coś o czym "dorośli ludzie nie mogą decydować"? XD
Małżeństwo wiąże się z przywilejami z budżetu państwa jak brak podatku od dziedziczenia i lepiej byłoby znieść obecne niż dodawać czy to wielożeństwo czy homomałżeństwo czy inne grupy, ale wiadomo wolność jest jak
@Usmiech_Niebios: Uważam, że 500+ w aktualnej formie to debilizm. A socjal powinien być maksymalnie skoncentrowany wokół ulg podatkowych, zamiast przerzucania pieniędzy z miejsca w miejsce.

ale widomo wolność jest jak masz sześć żon i wszystkie dostają socjal


No tutaj to nie wiem skąd te urojenia wziąłeś
@Bomfastic: to co, już nie chcesz przywilejów małżeńskich (tak jak ja)? Już nie uważasz że dodawanie homomałżeństwa i wielożeństwa do ulg podatkowych w Polsce to nonsens? Przecież wolność polega na socjalu.
A jak ktoś nie chce rozszerzać przywilejów małżeńskich to zakazuje ludziom o sobie decydować. Na przykład z wielożeństwem. Tak pisałeś przed chwilą. Ja chcę ograniczenia przywilejów, a nie ich rozszerzania, bo to jak walka z przywilejami górników za pomocą dania
@Bomfastic a niech są w związkach jak chcą, niech to zalegalizują, niech mają te same nazwiska itd. Dopóki nikt mi nie wchodzi do łóżka to mi to nie przeszkadza, ale też nie można im dać według mnie prawa do adopcji niezależnie czy to kobietom czy mężczyznom. Tutaj każdy może mieć inne zdanie oczywiście odnośnie adopcji. Obrazek sam w sobie jest bez sensu, bo sugeruje że ktoś będący za konfederacją, ktoś kto nie