Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gdansk

Dlaczego nikt przez tyle lat nic nie zrobił z Szadółkami? Mieszkam od nich dosyć daleko, a smród obecnie jest taki, ze chce mi się rzygać. Rano było to samo. Musiałem zaszczelnic wszystkie okna, bo tez byl dramat w mieszkaniu.

Do osób postronnych - omijajcie Gdańsk z daleka, śmierdzi tu przepotężnie wysypiskiem śmieci :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623a2715aa6ba135ae4e2659
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
@6gcqG9nN58zhTK: Nabudowali bloków? Ze dwa tygodnie temu tak capiło, że padłem na kolana i zwymiotowałem w krzaki na Piastowskiej. Smród z szadółek już dawno nie jest lokalnym problemem, Przymorze, Zaspa, Oliwa, Osowa regularnie są pokryte smrodem
GłuchyEsteta: @6gcqG9nN58zhTK: problem dotyczy całego lub prawie całego miasta. Wydaje mi się ze w ostatni rok mocno się nasilił - nie słyszałem wcześniej od ludzi by smrod tak często docierał na oliwę. Tak ze nie jest to związane tylko z nowymi blokami, ale także z tymi, które jak na Gdańsk są maksymalnie oddalone od źródła smrodu. Dalej jest tylko Sopot, ale widzę ze tam tez zapachy docierają :/

Miasto rzekomo
CynicznaKrowa: @sailor_73: Możesz tez pozdrowić idiotów z Przymorza, Oliwy (tez dzielnice pod obwodnica blisko Szadolek) i Sopotu (miasto pod obwodnica - wiadomo), bo tam tez śmierdzi.

A tak serio - to już dawno nie jest problem tych, którzy nie sprawdzili czemu mieszkania w tamtej części Gdańska sa tak hehe tanie, zwłaszcza na Lawendowym Wzgórzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę kogo nazywasz idiota, ale widząc tez na
@sailor_73 ja mieszkam na lostowicach i jak jeżdżę po mieście to tak samo #!$%@? czasem na morenie i Chełmie zależnie od dnia. No i z kogo tutaj wtedy robi się idiote?