Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: ok, ale nie rozumiesz skali problemu

rząd Ukrainy - RZĄD, nie garstka "narodowców" uchwala 2022 jako "rok UPA", a ich wiece na cześć między innymi SS Galizjen nie są rozpędzane przez policję, a jej organizatorzy/uczestnicy nie są wsadzani za to do więzienia, bo na Ukrainie nie pociąga się do odpowiedzialności za propagowanie nazizmu....

czy Ty wyobrażasz sobie marsz w centrum dużego miasta u nas - np. Warszawy czy Poznania,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drezv: idź i popytaj, może przy odrobinie szczęścia zarobisz #!$%@? i odechce ci się głupot. Polaczek będzie teraz się zastanawiał co się działo 1000 lat temu.
  • Odpowiedz
@jalop: ja się spotkałem z innym nastawieniem (dużo zależy czy wschodnia czy zachodnia Ukraina). Większość wie że był Bandera (cieżko to nie zauważyć jak w mieście masz ulice / pomniki itd z nim) ale za bardzo nie wiedzą kim był. Coś w stylu jak zapyta się przeciętnego Polaka o Piłsudskiego. Ale nie zmienia to faktu, ze cześć (także młodych ludzi) gloryfikuje UPA, popiera banderyzm myśląc, że było to zwykłe działanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Drezv możesz to zrobić, większość z nich albo nie popiera albo nie wie kto to jest xd jeżeli znajdziesz jedną osobę która popiera na te 2 mln to pewnie już będzie wyznacznik dla ciebie, prawda?
  • Odpowiedz
@Filopuk: a to #!$%@?, wielki p0ak patriota, zwolennik ankiet i dialogu wziął usunął mój wpis, w którym go wyjaśniam, NIECH ŻYJE WOLNA BOLZGA, PRECZ Z CENZURĄ, #!$%@? jak ciężko żyć w kraju pełnym takich dzbanów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drezv: przkupki nie znają żadnych stanów pośrednich albo kogoś wielbią albo na niego srają xD dopiero co nie było dnia bez mamow o ukrach a teraz raptem miłośnicy się znaleźli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: xD pewnie nie chcieli się chwalić bo z mojej obserwacji wynika że każdy ukr o banderze wie bo to ich bohater narodowy. Nawet mają jakiś wierszyk z tamtego okresu z grubsza że każdy martwy lach to ileś tam zmieni dla ukrainca. Wiec nie opowiadaj bzdur to tak jak ty byś nie słyszał o Piłsudskim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drezv: myślę, że podobne byłoby zaskoczenie Brytyjczyków jakby się Polaków pytali co sądzą o Napoleonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz