Wpis z mikrobloga

@OlaNaj: zdecydowanie :D nawet Żmija go na pandorze potraktowała jak kartę na przeczekanie, gdyby nie miała być z JJ. A jest to bezpieczna opcja, żeby JJ nie poczuł braku lojalności od Żmii, a wiadomo że Michałowi już dała kosza
  • Odpowiedz
@OlaNaj: No właśnie, nagadała mu jakieś pierdoły, ze on to jest taką dobra duszą, takim aniołkiem... jak mu kosza dawała ( ͡° ͜ʖ ͡°) a on teraz myśli, że się kumplują. Jak ona nawet z nim nie rozmawia jak nie musi - bo akurat przyszedł na palarnie pogadać z JJ xD
  • Odpowiedz
@bubba222: a ja nie mówie ze to jest dobre jest zeby uratowac Michala ?Powiem że wy tak na niego najezdzacie a mnie ten wysoki drwal mimo ze arogancki sie podoba. Z tego co widze to Karoświnia ma ochote na dreszczyk emocji taka zaczepna dla niego jest. Zrozumiała że z Michałem zanudzi sie na smierc
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: szkoda.że tak późno zrozumiała,po drugim sparowaniu.( ͡° ͜ʖ ͡°)A sądzę,że ona już nie wie,na co ma ochotę.Zapewne na to,co nowe.A mnie z kolei Brat Uszatego się nie podoba,zapewne nieciekawie prezentuje się w szpilkach.( ͡° ͜ʖ ͡°)W przeciwieństwie np.do Oliwii...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz