Wpis z mikrobloga

Takie pytanie : mam dużą wadę wzroku czyt. krecią -> -5 na lewe i prawe + lekki astygmatyzm w lewym oku.
Gdzie lepiej zrobić sobie okulary w sieciówce typu Visionexpress(o tym słyszałem różne opinie negatywne i pozytywne) czy mniejszym optyku mającym 2-3 punkty na całą Polskę.
Nie ukrywam, że chodzi o $ i jakość.
Bo najwięcej płacę za szkła () tak żeby nie wyglądać jak Stępień z 13 posterunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#visionexpress #okulary #optyk #wzrok
  • 5
@PapaSar: ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale są większe szanse, że w mniejszym zakładzie optycznym (nie sieciowym) zostaniesz potraktowany bardziej indywidualnie co wpłynie pozytywnie na dobór odpowiednich konstrukcji a co za tym idzie estetykę okularów.
@PapaSar: Vision express ma mimo wszystko mały wybór oprawek, idź tam, gdzie jest ich największy wybór - niedopasowane okulary będą dla ciebie najgorszym uczuciem, ale bardzo dobrze dopasowane jednym z najlepszych.
@PapaSar: to zostaje mi tylko polecić Ci lokalnego optyka, takiego dość małego. W takim możesz liczyć na indywidualne podejście, odpowiedni wywiad i dobranie takich szkiełek, które będą się dobrze spisywać i dobrze wyglądać ;) Od siebie mogę Ci napisać, że takie korekcje zazwyczaj robimy z pojedynczym lub podwójnym pocienieniem (indeks 1.6 albo 1.67) i zdecydowanie łatwiej je schować w pełnej oprawie.