Wpis z mikrobloga

@Aokx: Nie no rundy to jest w 100% na korzyść Ferrariego, bo nie zdąży się spompować nacierając tak jak przy walce z Filipkiem. Nolimit był szansą dla Polaka na TKO/KO na Ferrarim jakby sam wcześniej nie dostał a tak przy meksykańskich to na punkty się skończy¯\_(ツ)_/¯
@Aokx: Nie wiem jak to teraz wygląda, ale w ostatniej walce z filipiek nie wyglądał źle kondycyjnie. 1 runda na pełnej pompie 120% możliwości i jeszcze w 3 wygrał po defensywnej 2 rundzie. Zgaduję, że pewnie o tą kontuzje tu chodzi, ale i tak Amadeusz jest raczej zapaśnikiem - więc ogólnie cienko dla niego to wygląda, według mnie oczywiście
@Speluniarz: Generalnie jeśli ma kontuzje nogi to boks jest kiepskim rozwiązaniem bo tam liczy się praca na nogach, przecież jak to mu będzie przeszkadzać to jedyna szansa na jego wygraną to jest to, że jakiś wiatrak dojdzie do celu, aczkolwiek polak wie o co walczy więc na 100% będzie punktował i nie da się znokautować. Według mnie to Pasternak na ucho szepnął spory bonus dla Amadeusza bo nagle z piąstkówek są