Wpis z mikrobloga

muszę sobie pogratulować. pozbyłem się małego ocd, natrętne myśli zdechły, natrętne ruchy też zdechły. wyhodowałem sobie za to obsesję na punkcie ulepszania się. 2 dni temu postanowiłem sobie że zrobię przerwę- następnego ranka obudziłem się po 4 godzinach snu z atakiem paniki. szybko zmieniłem zdanie, postanowiłem, że jednak ćwiczył będę i panika przeszła jak ręką odjął. oprócz tego czytam książki i uczę się rzeczy. ograniczam bezproduktywne zamulanie przed kompem.

dużo mi się poprzestawiało we łbie kiedy na pełnej c00rvie weszła realizacja że lata nastoletnie prz3j3bałem, lata dwudzieste też już prawie prz3j3bałem bo pod koniec roku wybije mi trójka z przodu, obok toczy się krwawa wojna, a w kraju z g00wna i kartonu od zawsze kryzys goni kryzys i lepiej to już było. a w ogóle to od dziecka byłem świniakiem a ja niestety chcę zobaczyć kratę na swoim brzuchu chociaż #!$%@? raz i poczuć się jak te chłopaki które dostawały nielimitowaną atencję od najładniejszych dziewczyn, które gładziły i podgryzały pieszczotliwie ich muskuły na moich pełnych zazdrości oczach. w sensie na mnie nikt nie poleci bo mi paru milimetrów kośćca brakuje tu i ówdzie dzięki czemu już według natury jestem śmieciem nie wartym sexu z loszkami które mi się podobają ale przynajmniej będę wiedział jak to jest mieć dobrze wyglądające i atletyczne ciało.

a tak poza tym to dzisiaj boksowałem i biegałem. jutro fbw siłowo + bieganko. teraz sobie będę czytał a wieczorem pogram w warriors orochi 4 i zwalę konia pod umuzykalnione hentaje spod znaku mmd. dobranoc ()
#przegryw
Smiecharz - muszę sobie pogratulować. pozbyłem się małego ocd, natrętne myśli zdechły...

źródło: comment_1647962025mJ2sekntk3jY6Vm6IUkcRc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Smasher69: synchronizacji ruchów, programowania, duńskiego, oddychać przy ekstremalnym wysiłku. takie tam xD

trenujesz tyylko tylko i wylaczniie dla atencji rozowej? wspolczuje


@tomekx11994: ktoś tu sobie projektuje a w dodatku nie umie in2 czytanie ze zrozumieniem >.<
  • Odpowiedz