Wpis z mikrobloga

via Android
  • 123
@kinasato @mikau Merytoryki brak bo się pajaceria posrała że piszę na przerwie między lekcjami i wszystkie X osób napisało to samo w tej samej sekundzie, zwyzywałem im matki i to też nie jest dobre rozwiązanie więc poszło czyszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XkemotX: Tak się zachowujemy obecnie, jak ratlerek na smyczy ujadający z przeświadczeniem że Pan go obroni. Prawda jest taka, ze jeśli nasz rząd czegoś nie #!$%@? i nie wkręci nas w tą wojnę, to w najlepszym wypadku zostaniemy z uchodzcami, bez kasy z EU na nich, Ukrainę będą odbudowywać Niemcy, Anglicy i Amerykanie a nas poglaszcza po pleckach jak dobrego pieska
  • Odpowiedz
Z tego co widzę, to najwięcej spinają się ci co ni uja się orientują w obecnej polityce i zarazem nie mają obowiązku walki z wrogiem, mam tu na myśli pokolenie 60+
  • Odpowiedz
@XkemotX: tak siedźmy cicho jak za Hitlera zajumał Austrię to nic Czechosłowację no trudno. xD teraz milcząc robimy tylko problem następnym generacjom
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Flypho Wrzucasz sobie śmiesznego mema to ci przychodzi banda troglodytów i pisze "no ok wracaj na lekcje", nawet nie wiem czy kogoś ten mem obraził czy 5 osobom na raz przypadłem czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz