Wpis z mikrobloga

@Konrad2114: Gdybyś energię którą przeznaczasz na użalanie się nad sobą poświęcił na malowanie to byś nie musiał się użalać. Wrzucaj obrazy bez komentarza i nie mów innym co mają myśleć o Twoich dziełach - zobaczysz jaki będzie odbiór.

PS Zajebiście oddane światło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konrad2114: fajne bardzo wciągające, dużo się przyglądam i myślę jak nad tym pracowałeś, jakich pędzelków użyłeś żeby mieć taki efekt? Ja kiedyś wrzuciłem rysunek i napisałem że słaby i mi się nie podobał to mnie też zwyzywali tak samo żebym skończył z tą udawaną skromnością dla atencji a mi się naprawdę nie podobało zawsze myślę że słabo i nie fajnie umiem bo prawdziwi artyści umieją lepiej
  • Odpowiedz
@Konrad2114: Polecam Ci Marco Bucci na youtube. Tutaj jeśli dodasz kilka prostych kresek żeby budynki nie były jak z plasteliny i zaczęły grać na zasadzie kontrastu z roślinnością oraz dodasz więcej perspektywy powietrznej, dodasz trochę więcej odbitego światła, to będzie git. Kompozycja jest w porządku, można by jeszcze bardziej skośną zrobić ścieżkę żeby ostrzej wychodziła z lewego dolnego rogu i zakręcała tam w górę, w ten sposób będzie bardziej wciągać.
  • Odpowiedz