Wpis z mikrobloga

Gram od jakiegoś czasu w Link to the Past. Moje wrażenia - mega gierka. Jak ktoś lubi klimaciki NES i SNES to zatraci się w tej gierce na długie godziny. Różnorodne lokalizacje, zagadki, humoreski no i ten estetyczny pixel art. Świetna sprawa. Super mi się w to gra i aż żal, że zbliżam się ku końcowi.


#gry #grajzwykopem #snes #nintendo #zelda
OrzelKaskader - Gram od jakiegoś czasu w Link to the Past. Moje wrażenia - mega gierk...

źródło: comment_1647939327BaWSC13zdzOqM3rRXSpsr3.jpg

Pobierz
  • 12
Z dwuwymiarowych Zeld świetna jest też Minish Cap na GBA


@AliShaheedMuhammad: rylly? Jak dla mnie Minish Cap to syf w porównaniu do poprzednich odsłon. Jest krótka, ma mało mechanik a niektóre z nich są dosyć irytujące jak te zbieranie okruchów.
@OrzelKaskader: Jakoś tez nigdy nie grałem, ale w zeszłym roku odpaliłem na SNES mini i wsiąkłem jak w bagno :) ostatnio oprócz swicha kupiłem tez 3DS, aby ograć Zeldy z N64 w trójwymiarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrzelKaskader: pomysl sobie o DSi XL + emulator, jesli sie da. Ogralbys na tym wszystko z Zeld na GB. Na pewno da sie to na DS Lite + R4. Nie popieram piractwa nawet starych gier, ale jednak bez przesady, na oryginalnej konsoli fajnie sie gra

Ewentualnie mozesz zobaczyc jakie Zeldy sa w abonamencie Nintendo Switch Online + Expansion i wziac Switcha Lite uzywke
@OrzelKaskader:na początku miałem podobnie jeżeli chodzi o drugą część. Mimo wszystko postanowiłem w nią zagrać, nie jest taka zła. Początek gry bardzo mnie wciągnął, expienie, poznawanie tego wszystkiego itp. Było kilka momentów wkur.....a gdzie musiałem zajrzeć na YT, ale w ogólnym rozrachunku, gierka nawet spoko.
@OrzelKaskader: ogolnie seria jest swietna, ale w Polsce nie byla znana, bo bylismy za biedni na oryginaly konsol i gier, a na podrobkach nie bylo tych tytulow - za male skille chinole mieli na zrobienie z tych tytulow bootlegow

Jest wielu ludzi w naszym kraju, ktorzy wracaja do korzeni tej serii i po latach poznaja ja