Wpis z mikrobloga

Wreszcie się zebrałem i skończyłem przenosić wszystkie narzędzia analizy rynków jakie stworzyłem w ostatnich latach do aplikacji online która stoi sobie na Heroku. Wystarczy mi więc telefon aby sprawdzić sobie to co mnie interesuje i nie muszę już ręcznie wszystkiego uruchamiać na komputerze. Codziennie wieczorem dyno - też na Heroku - analizuje parametry wszystkich wybranych przeze mnie spółek i aktualizuje je w bazie danych. Z poziomu aplikacji mogę przeszukać firmy które wyglądają korzystnie pod względem zakupu i przeprowadzić dla nich zautomatyzowaną analizę techniczną opartą o moje narzędzia DL - pomagają one ocenić anomalie występujące w parametrach i znaleźć potencjalne punkty zwrotu dla ceny, RSI oraz IV (mojej estymacji tego parametru). Mam też część poświęconą analizie cen krypto na krótkim przedziale czasowym. Oprócz tego jest też skrobaczka do form 4 z sec.gov która pozwala śledzić ruchy zarządów firm a także system do automatycznego znajdywania stref wsparcia/oporu (dla podanych parametrów jak jakość dopasowania punktów, nachylenie i korekcja logarytmiczna). Takie trochę #chwalesie
#gielda #kryptowaluty #programowanie
źródło: comment_1647904124j5qq3xnUutrIozZ10ONJjN.jpg
  • 11
@maciek-piotrek: Ok, ale to nie zmienia faktu, że zależało mi na moich własnych wskaźnikach. Zakładam, że ich tam jednak nie ma. Nie znalazłem też skanera form 4 ani automatycznego dopasowania kanałów cenowych. Pomijając już fakt, że strona wygląda jak wyjęta z końcówki lat 90'.
@maciek-piotrek: To nie jest żadna alternatywa. Ten serwis nie daje żadnej przewagi nad serwisami typu Tradingview. Najbliżej tego co chciałem osiągnąć jest Zacks ale wciąż nie jest on też alternatywą. Screener to jedno, najbardziej zależało mi na moich wskaźnikach do których nie istnieje nic choć trochę podobnego i bez nich nie mam żadnego zainteresowania innym serwisem. Scraper do Form 4 też jest przydatny i jego również nie ma w innych serwisach.