Wpis z mikrobloga

Ciekawe powiązania ONR, MW z B&H i C18 (organizacje neonazistowskie). #neuropa #lewactwo #bekazlewactwa #bekazprawakow #narodowcy #nacjonalizm

Jak pojawiasz się na manifestacjach to proponuje ci porozmawiać w sposób "niekulturalny" z kimś w emblematach B&H czy C18. Jak by nie B&H\NS to większość z ONR\MW zostało by zjedzonych przez antife. Taka jest prawda.


Dla mnie marsz na wielki plus. W końcu coś w Kielcach pokazaliśmy. Może i nas było mało, ale przynajmniej było skrajnie nacjonalistycznie ;) Co do flagi C18 czy konfederatki to jak dla mnie też na plus. Przynajmniej nie będziemy przedstawiani jako grzeczni chłopcy :P Było baaardzo niepoprawnie politycznie


Ciekawa relacja z pobytu MW na Węgrzech:

o zachowaniu członków MW wole wógle się nie wypowiadać bo aż mi się nie dobrez robi (hajlowanie na okrągło, #!$%@? jak szpadle, kupowanie flag ze swastykami, próba burdy z B&H, rozpowiadanie na około jakich to oni ustawek nie robia w Polsce) eh to tak po łebkach wolałbym się spotkać i porozmawiać na ten temat w 4 oczy lub liczniejszym gronie ogarniętych osób


W jakim kierunku się zmienia, pokazał chociażby ostatni marsz 1 maja. I tu się zgodzę - jest to zmiana na lepsze


anarchistyczne czarne flagi, symbole NSDAPowskiego strasseryzmu i koszulki z B&H! Rzeczywiście niezwykła zmiana na lepsze...


MOCNY CYTACIK:

A zauważyłem że sporo osób ma w ONR sentyment do neopogaństwa byle tylko było więcej ludzi na pochodach. Tak samo tolerowani są ludzie z NS neonazistowskie zespoły i to jest bardziej smutne od tego, że czasem lepiej się za jakiegoś pedała lewaka itp pomodlić niż dać mu w mordę. Chyba przestane cokolwiek tu komentować bo jak to czytam to się odechciewa być w ONR jakby wszyscy tak myśleli. Pewnie w końcu niejeden tu naprawdę uważa że Jezus to żydowski fetysz. Jak taka ma być przyszła Polska w waszym wykonaniu to ja wolę się zamknąć w klasztorze. Puki jeszcze biali bracia z NS go nie spalą.


Można też kupić ciekawe płyty:

PRESERVE WHITE ARYANS ( P.W.A.) - 10 years of r.a.c.' n ' roll resistance 25zł PRESERVE WHITE ARYANS (P W A )-Nordic Blood,Nordic Pride 25zł PRESERVE WHITE ARYANS (P W A )- Eyes Wide Shut 25zł
  • 4