Wpis z mikrobloga

Koliedzy, czy ktoś z was ma tylko podstawowe wykształcenie? Bo ja już nie ogarniam zupełnie w tej licbazie i jest duża szansa że nie zdam. A jak nie zdam to się wypisuję z tego chlewu. Tutaj jest ten problem w tej szkole że jest taka jedna #!$%@? nauczycielka co wszystkich chce #!$%@?ć i po prostu nie mam raczej szans tej szkoły skończyć. Ja się uczę na sprawdziany a i tak same pały bo pytania daje takie #!$%@?. No i chciałem się spytać jak sobie radzicie z tym wykształceniem, czy jest jakaś praca itd.
#przegryw #praca #pracbaza #wyksztalcenie #licbaza
  • 19
  • Odpowiedz
@lyssy: też to rozważam, może niekoniecznie liceum ale jakąś zawodówę może wezmę zaocznie. Ogólnie mi to wykształcenie nie jest strasznie potrzebne bo i tak zakładam własną firmę ale wolę jednak mieć jakiś papier bo jakbym zbankrutował to żebym miał jakieś koło ratunkowe
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: przecież to jest przedmiot typowo na pamięć, jak wykujesz to zdasz chociażby na dwa.
Bez urazy, ale to nie z nauczycielka może być problem. Siądź na dupie, zakuj co trzeba i elo.

Wykształcenie w Polsce to taka śmieszna #!$%@?, która może nie mieć żadnego znaczenia w jednych sytuacjach, gdy w innych będzie kluczowa. Lepiej więc ten kwit mieć (chociaż ja np. dyplom na drugiej uczelni olałem na koniec ostatniego
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: chłopie jak cię liceum przerasta dynamizm ludzie, to ty nawet nie myśl o jakichkolwiek studiach tylko idź znajdz pracę w janhszexie i nie katuj sobie głowy, bo będziesz cierpiał latami zamiast bawić się na studiach jak to normictwo ma w zwyczaju
  • Odpowiedz