Wpis z mikrobloga

Ludzie, po co Wy podpisujecie te abonamenty i inne umowy z operatorami? Kto zaoferuje wam taki pakiet w abonamencie:

-za 16 zł miesięcznie

-nielimitowane rozmowy w sieci

-nielimitowane smsy w sieci

-nielimitowany internet - 1gb w 3G, po przekroczeniu 1gb internet w 2G bez jakichkolwiek kosztów.

-70 sms w cenie abonamentu do innych sieci.

Dodatkowo internet wymienić można na nielimitowane sms do każdej sieci w kraju i tak co miesiąc, bez dodatkowych kosztów.

Ciągle zamykamy się w cenie 16 zł.

Kartę można wyciągnąć z telefonu i połamać w każdym momencie, bez zrywania umów i słania wypowiedzeń. Bez kosztów(kar).

Możecie obstawiać który to operator i jaka oferta.

#plus #play #orange #heyah #tmobile

#telefon #abonamenty
  • 44
@JBFC: i #!$%@?? Ja parę dni temu podpisałem umowę na abonament na 24 miesiące za 62,93 miesięcznie w Orange - nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci, nielimitowane rozmowy do wszystkich, 700 SMS-ów do wszystkich i 1,5 GB internetu. Z tym że dostałem jeszcze Samsunga Galaxy S3 :). Telefon kosztował 99 zł, aktywacja 50, więc w sumie przez te 2 lata zapłacę 1659,32 zł, odjąć dzisiejszą cenę telefonu (jakieś 1200 zł), wyjdzie
@JBFC: Kwota 16zł miesięcznie to pewnie uśredniony bilans doładowań wraz z promocjami z FB przez #play

Abonament nie jest dla każdego, nie zawsze się opłaca, ale często jest to dobry deal. Kolega wyżej już nawet ładnie to pokazał. ;p
@martek-77: tak. Tylko trzeba załatwić sobie zniżkę 30% na abonament - kupiłem za dychę na allegro. I wyhaczyć S3, bo często jej nie ma na stanie. Ja dostałem maila, jak pojawiła się w sklepie Orange, więc od razu zamówiłem. Do tego mam dostać jeszcze zniżkę 200 zł do Empiku, nie wiem, jak ma to wyglądać, zobaczymy.
@lmao: Kurde super sprawa takie coś bo na dobrą sprawę nie trzeba kombinowac z braniem telefonu na raty i abo bez telefonu zeby mieć normalny telefon za normalny hajs. Ja umowe mam do lutego w play więc powoli zaczynam sie rozglądac.
@JBFC: Jeszcze pro po abo - ja mojej mamłe dałem w Play za 19zł wszystko no limit w sieci + 400min wymienne na sms/mms w umowie na rok. Z neta nie korzysta.

Więc nie biadol, że abo się zawsze nie opłaca.
@bonusBGC: @Feris: @Angel_of_death: @kessubuk: @Suszi88: @jestem_anonimowy: @Krupier: @martek-77: @ufolufol: @lmao: @anddom03 :

And the winner is: @bonusBGC !

PLAY - oferta: http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte/ - PLAY na kartę.

Kombinowałem z dziewczyną jak maksymalnie zoptymalizować wydatki na telefon(mieszkamy trochę od siebie w tym momencie i często kontaktujemy się telefonicznie, czasem godziny dziennie)

Byłem w Orange(abonament) - uciekłem jak najszybciej, Orange(karta), w Plusie(karta), w Heyah(Karta) i
@JBFC:

w tym momencie w cenie 16,6zł miesięcznie posiadam nielimitowany kontakt z każdym członkiem rodziny, znajomymi


ja mam to samo za 19 zł z groszami, jeżeli przyjąć że telefon był wart 1100, to 20 zł z groszami
@lmao: Zauważ resztę. To jeden podpunkt, do swojego kontaktu dolicz:

nielimitowany internet

20 zł na inne koszta

btw, zaraz Ci coś policzę, bo sam posiadam s3 brachu ;)
@JBFC: też mam nielimitowany net po przekroczeniu 1,5 GB - spada do 16 kb/s, więc #!$%@? nie internet, ale zapewne w play jest podobnie.
@Krupier: z każdym dniem staram się optymalizować ofertę. zależy mi praktycznie na nielimitowanym kontakcie z dziewczyną i wypokiem 24/dobę. W orange praktycznie srałem - jeden pakiet 1200 minut do sieci kosztował 12 zł, a schodziło ich z 3 miesięcznie. Dolicz do tego koszty pakietów sms to wyjdzie niezła grucha przy Play
@Krupier: konstruuję taryfę pod siebie i daję Wam wyniki. Mi nie potrzebne są rozmowy do wszystkich sieci, ja chcę internet i dziewczynę pod telefonem + babka, matka, ojciec, dziadek - to są moje wymagania - wiadomo że nie każda taryfa jest dla każdego. Jeżeli znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji zawsze mam szansę mu pomóc - i o to mi chodzi w tym wątku ;)
@jestem_anonimowy: ja z innymi 0,5-1h miesięcznie, z dziewczyną potrafię koło 90h miesięcznie więc Play spadł mi z nieba. Taki wynik to 5400 minut, co daje 4.5 pakiety 1200 minut w orange. Za same rozmowy tam dałbym 54 złote miesięcznie, dolicz cenę sms i brak internetu. W abonamencie także siedziałem i nie jest różowiej.

Tu mam pełen pakiet pod siebie za 16 zł lol ;)

Ogółem u mnie Play bije na głowę
@lmao: cwaniaczku cebulaczku, więc post specjalnie dla Ciebie:

Gdzie dostaniesz tak dobrą ofertę z tak dobrym telefonem, cwaniaczku cebulaczku?


Ostatnimi czasy siedziałem na allegro i polowałem na s3. Wyhaczyłem nowy, pudełko, prosto z salonu Play, z plombami na pudle - cena 1020 zł. Dla dowodu mogę nawet zeskanować paragon i wykaz z aukcji allegro ;)

Mi nie potrzebne nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci bo wszyscy znajomi + rodzina siedzą w play
@JBFC: ale nie zauważyłeś jednej rzeczy - ten telefon mam na raty i może go wziąć sobie każdy, nawet jak ma negatywną historię w BIK.
@lmao: szukasz teraz dziury w całym byle się wywinąć. Mówię, każda taryfa jest dla kogoś, nie namawiam do Play, ale dla ludzi z moimi wymaganiami to najlepsza opcja.

BTW, allegro - > raty PayU ;)
@JBFC:

BTW, allegro - > raty PayU ;)


Po pierwsze - spory koszt kredytu, może i nawet te 240 zł, po drugie - chętnie, ale niestety jestem w BIK (nie ze swojej winy, ale mniejsza o to), więc nie mogę z tego skorzystać.
@JBFC: Mi trochę mało jest to co napisałeś, gdyż do innych sieci sporo rozmawiam i mimo, że kupuję pakiet 30 min/6zł na miesiąc to by nie wystarczyło. Dlatego ładuję za 25zł co miesiąc przez doladowania.play.pl i doataję 15% gratisu nie licząc czasami promocji na fb np.
@JBFC: o kurde, dzięki stary, taka oferta to będzie dla mnie shut up and take my money.

Jestem w heyah na kartę od 4,5 roku i zaczyna mnie #!$%@?ć, że w 20zł które średnio płacę na miesiąc, nie dostaję w zasadzie nic w zamian! Smsy do sieci płatne, nawet sprawdzenie za stanu konta mendy żżerają 4 grosze. Do tego ciągły spam gówno wartymi ofertami i pakietami, które są całkiem oderwane od
@Sepang: nie ma nic idealnego, ale póki co nie potrafię znaleźć lepszej oferty - czy abonament, czy karta.

Wiadomo, plan układałem pod siebie i nie każdemu podejdzie, ale jeżeli masz wymagania podobne do moich to powinno Ci pomóc podjąć drogę w którą stronę uciekać z heyah.

Cieszę się że Ci pomogłem ;)
@martek-77: lekko wprowadziłem w błąd - w tej opcji nie ma nielimitowanych rozmów do wszystkich, jest 700 SMS-ów wymiennych na minuty, czyli 700 minut do wszystkich, jak się dzwoni, to schodzą SMS-y i na odwrót. Dodatkowo otrzymałem bonus przez pierwsze 12 miesięcy dodatkowe 30 min. również wymienne na SMS-y, czyli przez 12 miesięcy mam 730 min./SMS-ów do wszystkich, po tym okresie 700. Oczywiście nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci przez cały
@JBFC: a wystarczyło doładować w dzień promocyjny i bez tych wygibasów mieć to za pół ceny. zjedziesz do 8zł za to. Ja teraz siedzę na swiątecznej promocji orangu 2 miechy nolimitu i 6gb gratis na rok do doł 100zł. Da się taniej niż za darmo?