Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej @Moderacja @m__b @a__s tutaj @Zoriuszka.

Od 2 albo 3 miesięcy do jasnej cholery staram się odzyskać konto po wprowadzeniu tej waszej upośledzonej weryfikacji sms. Nie wpadło wam do zakutych łbów, że numer podany przy rejestacji może już nie być dostępny - więc i konta nie da się odblokować.

Wysyłałem 4 zgłoszenia o numerach: 66571 64707 65503 64707, z prośbą o zniesienie weryfikacji na moim koncie, albo o zmianę numeru telefonu na podany w zgłoszeniu. Każde z nich utknęło po przekazaniu do "działu technicznego". Cóż, mogłem się spodziewać po działaniu serwisu oraz tagów, że ów dział techniczny nie jest w stanie osiągnąć czegoś tak wybitnie trudnego jak podmiana jednego pola w bazie danych i ponowienie weryfikacji.

Mam na tym koncie kontakty do różnych ludzi które zebrałem przez te lata, naprawdę nie chce mi się jechać z nowym kontem tylko dlatego że nie potraficie ogarnąć własnego systemu weryfikacji.

Czy jest jakakolwiek szansa w kosmosie na ruszenie tego? A może ktoś z #programista15k na wykopie ma jakiś sposób na ominięcie owej weryfikacji? #ricardo pomóż!

#afera #zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623718f6aa6ba135ae4dfb2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz