Wpis z mikrobloga

  • 0
Mam podłączony telewizor oraz telefon pod WiFi i mogę przesyłać za pomocą cheomecasta. Komputer mam podłączony za pomocą kabla, jest jakiś sposób żeby z chrome przesyłać na telewizor? Bo niestety w przeglądarce nie widzi telewizora, zapewne dlatego, że telewizor jest po WiFi, a komputer na kablu do tej samej sieci.

#chromecast #telewizory #technologia
  • 12
  • Odpowiedz
@Tiazz nowe układy WiFi w laptopach albo procesor już nie pamiętam (o ile mówisz o laptopie) mogą przesyłać obraz na tv. Tylko to inaczej sie nazywa. Po kablu nie prześlesz
  • Odpowiedz
@Tiazz: masz jakąś wtyczkę do chrome, żeby przesyłać obraz przez Chromecast? A tego co pamiętam to te wtyczki bardzo słabo działają i najlepiej mieć po prostu podłączony pc po HDMI
  • Odpowiedz
@Tiazz po wifi i po kablu jesteś podłączony do tego samego routera?

W typowej konfiguracji nie ma różnicy między kablem i wifi, u mnie działa tak samo, nawet po kablu lepiej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hitherto tak. Na telefonie mogę normalnie przesyłać, a na przeglądarce nie widzi urządzenia. Chyba, że coś trzeba w chromie dodać jeszcze
  • Odpowiedz
@krzychups3: Niestety sprawę utrudnia fakt, że komputer jest połączony za pomocą kabla, a nie wifi. A nie mam odbiornika wifi, stąd chrome nie widzi urządzenia
  • Odpowiedz