Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak w tym roku będzie wyglądać walka na polu technologicznym. Mercedes na pewno za kilka wyścigów rozwiąże swoje problemy, Ferrari i RB będą cały sezon musiały nieźle #!$%@?ć, aby nie stracić przewagi, midfield też nie może się obijać. Przy takich zmianach regulaminowych i jak wydaje się na tę chwilę zaciętej walce o zwycięstwo tempo i rozmach wprowadzania poprawek będą nieziemskie.

I zastanawia mnie jedno - COST CAPY. FIA i dziennikarze udający obiektywizm będą robić niezłe fikołki, aby przypadkiem nie złapać kogoś za rękę, że wydał na R&D 500 mln zamiast 150 :)
Śmieszy mnie to genialne rozwiązanie, które poza pięknym PRem nic nie ma do zaoferowania.

#f1
  • 5
@Kolikol: pożyjemy zobaczymy, ja myślę, że mają szanse. Zdobędą sporo danych, mają sporo milionów, ich ekipa techniczna jest topowa - wymyślili tyle ciekawych rzeczy. To tylko przewidywania wykopka sprzed telewizora ale ja ich jeszcze nie skazuję na porażkę (niestety). Sezon jest strasznie długi a te konstrukcje jeszcze nie okrzepły, na pewno jest mnóstwo rzeczy do poprawy.
Zatrzymać ich może jedynie cost cap bo jak tu cały rok pracować na najwyższych obrotach