Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, mirabelki poradźcie coś.
Jestem #!$%@? czarodziejem, mam 31 lat od paru dni i nigdy nie byłem w związku z różowym ani nie miałem tych mitycznych seksów,
Mam 181 cm wzrostu, ważę jakieś 75 kg, nie jestem grubasem, ale sylwetki nie mam też atletycznej. Z mordy jestem może nawet 7/10, ale zakolak i tnę się na zero.
W życiu parę razy jakieś różowepaski coś mnie próbowały zbajerować same z siebie, ale problem jest taki że jestem całkowitym społeczno-towarzyskim zjebem.
Umiem się pięknie wysłowić, ale jak mam gadać z jakąś dziewczyną, to po 10-15 minutach dosłownie nie mamy o czym rozmawiać i rozmowa umiera tworząc niezręczna cisze.
Na #tinder jest to samo, mam nawet sporo lajków jak na mnie. Laski same czasem do mnie napiszą pierwsze, ale porozmawiamy chwile i nie ma o czym pisać. Udało mi się nawet jakiś czas temu raz umówić z jedna (laska miała identyczne upodobania muzyczne jak ja xd), ale oczywiście na żywo pogadaliśmy 30 minut i się rozeszliśmy xD.
Od dłuższego czasu chodzę w zasadzie tylko do roboty (~13k netto here), a po robocie głównie siedzę w piwnicy i klepię swoje projekty, bo chce otworzyć swój januszekx w bliskiej perspektywnie.

Co poradzisz droga redakcjo?

#przegryw #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62362e94235197128b2ce52b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mordo. Chcesz mitycznych seksów czy związku? Z taką wypłatą, w mieście + - 200k ludzi za sam ten hajs byłbyś już Chadem. Masz działalność czy etat? Idziesz do salonu Audi/BMW/Mercedes, bierzesz coś z segmentu A4-A5, 320i lub C200 w fajnym pakiecie, na ładnych felgach (nawet nowe BMW czy Audi może wyglądać tragicznie biednie jak się źle skonfiguruje). Rata 2500 miesięcznie około wyjdzie. Zależy od 1 wpłaty. Bierz #!$%@? to auto.
  • Odpowiedz