Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jedno z większych twitterowych źródeł wiedzy o #ukraina zacytowało Morawieckiego, który poinformował, iż na najbliższym szczycie UE rozważy całkowitą blokadę handlu z Rosją. Dziesiątki komentarzy z całego świata podziwiających Polskę i Polaków, doceniających nasze nieprzejednanie, twardy kurs w postępowaniu z Kremlem i humanitaryzm w stosunku do uchodźców. Serce rośnie Właściwie nie ma negatywnych opinii...

A nie! Jednak są! Łączy je kilka rzeczy: osiem gwiazdek w nazwie profilu, polska flaga lub polsko brzmiące imię...

Naprawdę nie ma słowa wyrażającego dostatecznie obrzydzenie jakim darzę ludzi, którzy wewnętrzne brudy piorą na zewnątrz kosztem polskiej racji stanu... Żeby w takich chwilach godzić w nasz wspólny interes trzeba mieć w głowie tylko jedno. Niewiele. I nie ważne kto akurat jest u władzy i jak bardzo go, jeden z drugim, nienawidzisz. Z pełną świadomością walicie we własne gniazdo. Nie ma na to usprawiedliwienia.

Jesteście wersją light Emila Czeczko. Uświadomcie to sobie.

#polska #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #ojkofobia #wojna #wojnainformacyjna
  • 96
- najwyższy sumaryczny wzrost PKB wśród krajów UE

- stale rosnące realne średnie wynagrodzenie

- najniższe bezrobocie w UE i to mimo przyjęcia dużej ilości (wtedy) imigrantów z Ukrainy


@kryptonim_putas:

- coraz większy dług publiczny poukrywany w różnych dziwnych spółkach
- pogłębiające się różnice społeczne, zanikająca klasa średnia, dodatkowo ubóstwo od dwóch lat rośnie
- niska stopa zatrudnienia, Niemcy zdecydowanie nas tutaj prześcigają. 500+ i gówniane prawodawstwo spowodowały odpływ aktywnych zawodowo
@PhoenixSoul:

Widzisz, łatwiej by się rozmawiało, gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem. Wówczas mógłbym wytłumaczyć ci to, co pisałem już tu stukrotnie. Czym innym jest nawet najgorsze żarcie się wewnątrz, a czym innym rzucaniem gównem we własny kraj na zewnątrz. Odobie o mentalności Emila Czeczko, któremu Lis i Wielowieyska wyprali łepetynkę w 80C nie pojmą. Pogodziłem sie z tym.
szkoda, że juz minęły 3 tygodnie a pis nic nie zrobił


Ukraińcy mają nieco inne zdanie xD No, ale może Zeleński to ruska onuca - nigdy nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

wy klakierzy pisowcy klaszcie pisowi w nadziei, że cos spadnie z pańskiego stolu.


Taaaa, bingo! Codziennie odświeżam wykop by sprawdzić czy czasem
@kryptonim_putas: #!$%@? niesamowite.
1. Najpierw sobie typ tworzy kategorię "racja stanu", której się wszyscy mają podporzadkować. Dlaczego? Bo tak.
2. Potem tworzy kategorię "Emil" mając na myśli wielkouchego uciekiniera naładowanego populistyczną propagandą (#!$%@?, czyją? która grupa prowadziła i prowadzi skrajnie antyunijną propagandę?) i kategoryzuje nimi ludzi - ten jest Emilem, a ten nie jest.
3. Okopany w chocholstwie - jakichś symulakrach-kukiełkach, zdaniach typu "Lis i Wielowieyska wyprali łepetynkę w 80C" czy
Przysiągłbym, że Zelenski wielokrotnie mówił o polskich władzach, ale może to tylko moje pisowskie halucynacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet konkretne nazwiska polityków mi sie przesłyszały, ale no nic.

Bo wiesz, to nie Jan Kowalski i Andrzej Nowak prowadzą w imieniu Ukrainy te wszelkie dyplomatyczne działania, nie Krysia z Basią zadecydowały o wywożeniu wagonami amunicji 7.62mm, nie NGOsy robia legislację i bronia chrywny.

@glodnykojot:
@kryptonim_putas: akurat tak się złożyło, że są u władzy i musieli coś zrobić, bo to się dzieje bardzo blisko naszych granic. Cokolwiek. Ale to są ludzie, ktorzy nie maja kregoslupa moralnego, dzialaja bez planu i jak powieje wiatr. A ich jedyne dzialanie, to: ej zrob cos w kierunku usa i ue.
To jest banda nieudacznikow i nalezy sie pozbyc tych szkodnikow z życia publicznego.
Najpierw sobie typ tworzy kategorię "racja stanu",


Zanim zacznę czytać resztę twych bzdur proszę tylko o jedno. Zastanów się nam chcesz udowodnić, że dobre imię na arenie międzynarodowej da się wyłączyć spod kategorii "racja stanu". Rzecz pospolita. Res Publica. Moja i twoja. Nawet jak masz posrane stosunki ze wspólnikiem to nie pieprzysz konkurencji, że wasza firma jest chxjowa i do niczego się nie nadaje. Oczywiście jeśli ci na niej zależy. W takim
@glodnykojot:

Masz prawo do takiej opinii. Niemniej jednak prezentujac ją na zewnątrz, jawnie w sprzeczności z interesem Rzeczpospolitej, a ku osiągnięciu jakichś swych wewnętrznych celów politycznych, nagle twoje uszy stają się bardziej odstające i większe, a imię w dowodzie układają się w wyraz "Emil".
Widzisz, kompletnie nie zależy ci na wejściu w jakąkolwiek dyskusję.


Płakać nie będę.

Masz pretensje, że ludzie się z tobą nie zgadzają - a gdy tak się dzieje, to ich wyzywasz.


Pokażesz gdzie? Bo jak na razie to sam zgarnąłem wiadro pomyj. Dokładnie z powodu, o którym piszesz.

Jeżeli chcesz trochę intelektualnie ewoluować, to chętnie podyskutuję, jeżeli chcesz rzucać guanem na lewo i prawo, no to powodzenia.


To jeśli trochę intelektualnie wyewoluujesz
@LebronAntetokounmpo: @Fingal: @Edzor: @anttrza: @PhoenixSoul: @Vokun: @gardzenarodowcami: @HrabiaTruposz: @glodnykojot:

A takie pytanko mam chłopaki jeszcze, bo zauważyłem niepokojącą zależność. Ilu z was by zostało bronić ojczyzny, gdyby wpadł kacap? Bo jakoś tak się dziwnie składa, że (poprawcie mnie jeśli się mylę) bardzo często ci co to tak walczą o wolność i demokrację, ale nie rozumieją różnicy między politykiem partii, a tym samym politykiem