Wpis z mikrobloga

Podejrzanym trafem moderator na postaci 15 lvl, 1-1.5h po daniu mi knebla za rzekome obrażanie jakiegoś nooba w czasie dyskusji na czacie globalnym zjawił się wraz z tym graczem (tym noobem) dokładnie w tym samym czasie w miejscu w którym przebywałem xD A miejsce w którym przebywam to nie miejsce znane publicznie (miejscówka do expa), i definitywnie dla lvli 30+.

Ekipa trzyma poziom z którym ich kojarzę xD bystrością też nie grzeszą xD

Zbiegi okoliczności chodzą po ludziach xD

Swoją drogą, ktoś kto ogarnia #prawo ( #pytanie ) może mi powiedzieć czy mogę od nich żądać na jakiejś podstawie aby mi powiedzieli komu udostępnili moje dane i czy ten pet moderator (ten głupi dzieciak o którym tu pisałem) miał np dostęp do mojego emaila itp?

#brokenranks
  • 4
@NewBlueSky: Napisz na support, administratorzy mają dostęp do logów, więc mogą sprawdzić co robił i z jakich komend korzystał mod.

Skorzystaj z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, złóż wniosek i czekaj, jeśli nie odpowiedzą w określonym terminie, to skarga do PUODO. A czy moderator ma dostęp do maila - wątpię.
@Pffl: tez troche watpie ale z drugiej strony w zgloszeniu na supka niby widac email, wiec nie zdziwilbym sie gdyby tego nie ukrywali i jesli tamten kolo ma dostep do supka to moze leakuja mojego maila xD

dzieki