Wpis z mikrobloga

@Kundzia999: spirala 99,99% skutecznośći. Niech gość zakłada jeszcze do tego kalosz i masz 0% szans na ciążę, chyba że niepokalanie poczniesz.
Typowe, już mnie wysyłasz na Czarny Lad. Polska to także mój kraj, więc wiesz co se zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie: nie każdy może mieć założoną spirale, tabletki też mają 99,9% skuteczności, tabletki mojej koleżanki z pracy mają na imię Kuba i niedługo zaczynają przedszkole ¯\_(ツ)_/¯
Nie jesteś zwolenniczką aborcji to jej nie rób, od mojej macicy się odstosunkuj, bo to tak samo mój kraj i mam prawo żądać pełnego dostępu do świadczeń medycznych i do życia w cywilizowanej Europie.
@Kundzia999: większość kobiet może ja mieć. Pogadaj że swoim ginekologiem, albo zmień na takiego który ogarnia temat.

Nom, mam więcej litości do niewinnych dzieci jakiś popieprzonych bab, niż one same. Aborcja na życzenie, bo olałam antykoncepcję to nie jest świadczenie medyczne. Tak jak botoks nie jest refundowany na NFZ.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie: no bo wgl nie ma przypadków losowych w stylu pęknięta prezerwatywa i każda kobieta ma ot tak 3 tysiące, żeby wyskoczyć na spirale plus każda ma absolutnie zdrową szyjkę macicy i może mieć ją zakładaną. Aborcja na życzenie zamiast antykoncepcji to wymysł chorych psychicznie prawaków. Aborcja to zabieg medyczny, nikt tego nie robi co tydzień. Statystyki z krajów w których aborcja jest legalna całkowicie przeczą Twoim chorym urojeniom, dokształć się.
@PMV_Norway: Zaraz po akcji lewicy, z rozdawaniem ulotek promujących nielegalną aborcję. Na którą Godek tylko po prostu odpowiedziała. xD

Mam coraz większe wrażenie, że te akcje promujące aborcję wśród Ukrainek lewica zrobiła tylko dlatego, że liczyła na odpowiedź i żeby wtedy grzać temat, z pominięciem na co jest to odpowiedź. xDD