Wpis z mikrobloga

@maltir: mówię o przerywaniu zdrowej ciąży od 21 tygodnia i wyżej. Jedynym względem jest tu wg środowisk proaborcyjnych wola kobiety. I mnie nie interesuje czy to jest jeden przypadek czy sto tysięcy. Nie ufam też dobrym intencjom jednostek z hasłami na ustach - płód to nie człowiek, nie osoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie: jesteś świadomy faktu, że jak kobieta chce usunąć ciąże to i tak to zrobi pomimo twojego oburzenia? Zamiast jak w normalnym cywilizowanym kraju zrobić to w cywilizowanych warunkach to nieee, bo wykopek uważa, że jak zalegalizują aborcję to nagle się wszystkie kobiety rzucą usuwać ciąże w 8 miesiącu. Weź ty się klupnij w łeb czymś ciężkim.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: To jest kolejna okazja do zarobienia dla fundacji Kai Godek. Gdybyście tylko wiedzieli jak wszystkie fundacje w Polsce włączyły swoje wewnętrzne Think Tanki analizujące metody jak zarobić na takim kryzysie. To jest tylko kolejna metoda na przepalenie pieniędzy otrzymywanych z różnych państwowych funduszy.
  • Odpowiedz
ponieważ niektóre Ukrainki mogą jej potrzebowa


@maltir: No teraz, to największy problem Ukrainek. Lewaki i ich fiksy oraz hipokryzja. Nowe. Nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Jestem za aborcją jak w tym samym czasie mężczyźni będą mieli prawo do aborcji prawnej, czyli zrzeczenia się wszelkich praw i obowiązków do dziecka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kundzia999: sorry ale nie jestem zwolenniczką dawania małpie kija do łapy. Gdyby polemika była sensowna i merytoryczna, a nie #!$%@?* i wszystko to co tostuja środowiska proabo, to możnaby było o czymś rozmawiać. A te kretynki rzucily się nawet na ginekologów xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PMV_Norway: niektórych od nastu czy dłużej lat szukają i coś im ciężko idzie ¯\_(ツ)_/¯ osobiście znam typa, który nawet nie wie jak jego dzieciak wygląda, złotówki na niego nie dał, oficjalnie nigdzie nie pracuje, a w mieszkaniu nie jest zameldowany i myślę, że to nie jest jednostkowy, odosobniony przypadek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: w każdym środowisku są szury, nic się na to poradzić nie da ale to nie znaczy, że miliony polek mają nie mieć normalnych praw do świadczeń medycznych, bo środowisko proabo jest walnięte.
  • Odpowiedz
@Kundzia999: i dlatego należy dopuścić je do działania i pozwolić żeby miały realny wpływ na rzeczywistość i dalej przesuwaly granice tego co jest człowiekiem, a co nie jest i można to spuscic w kiblu. Nie ma mowy, niech sobie chętne łykają cukierki od cioci Basi z Berlina. A Polkom radzę uważnie dobierać partnerów i używać nowoczesnej antykoncepcji, zamiast stawać ramię w ramię z tymi oszołomami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie: nowoczesna antykoncepcja też bywa zawodna, sterylizacja jest karalna, a jak 17 latce pęknie gumka to nawet tabletki po nie kupi jeśli ma walniętych rodziców, no rzeczywiście jest za*e iście. Idź być anty choisem gdzie indziej, albo wyprowadź się do Afryki czy krajów arabskich, powinno Ci tam odpowiadać, reszta polek chce żyć w XXI wieku, a nie w średniowieczu.
  • Odpowiedz