Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie od siebie gry na Switch? Ale takie naprawde must have. Widzę dużo gier w stylu Mario, Pokemon, rozmaitych indyków i japońszczyzny ale czy dla 30-latka nie byłyby zbyt infantylne?
Najbardziej lubię FPS-y, Strategie, RPGi w stylu Wiedźmin 3. Ale jestem otwarty na inne gatunki, jeśli to coś wyjątkowego.

Póki co ograłem Fifę 22, DB FighterZ, Ancestors: Legacy, Crasha 4, CTR, Metro Redux, Crysisa, Wolfensteina 2, Warface.

Jakbyście dali radę uzasadnić, dlaczego dana gra jest dobra, chociaż w jednym zdaniu, byłbym wdzieczny.

#switch #nintendoswitch #nintendo #gry
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zlo1991: zawsze i wszędzie #stardewvalley polecane przeze mnie będzie. Mam na komputerze, ps5, switchu i telefonie. Świetna na krótkie posiedzenia (1 dzień to ok. 15 minut) jak i dłuższe (jest kilka rodzajów farm z różnymi uprawami na każdą porę roku, jest kopalnia, nowe tereny do odkrycia i mobki do zaszlachtowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), jest wieś z mieszkańcami do socjalizowania się. Łącznie chyba z 500 godzin
byłyby zbyt infantylne


@zlo1991: jeszcze jak. Ja gram głównie w indyki na tym. Gierki od Nintendo są takie sobie, więc myślę, że jeśli masz teraz takie myśli to nic się nie zmieni.