Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14 jasny c--j ile( ͡º ͜ʖ͡º) nasza coś koło 330k kosztowała, ale 6 m i bez amortyzacji ramienia. Maszyna zajebista, tylko pomyśl, ile będziesz miał dla niej roboty, bo u nas już 600 godzin przebite, a jeszcze roku nie ma, wiesz, żeby wady fabryczne wyszły( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakoleguj się z @wojtoon, pracuje u importera i ma dobre kontakty, takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoJambo14:
No dziś byłem w kielcach, ale się rozchorowałem i już mnie tam nie spotkasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znajdziesz na pewno coś tańszego bo JCB pozycjonuje się na markę premium i stąd te ceny.

Zdradzisz który handlowiec robił ci wycenę?
  • Odpowiedz
@CocoJambo14 a i też porównaj sobie na placu 6 m i 7 m, bo te 7 m mają ramię wysunięte do tyłu, a 6 jest płaska, równo z kołami, więc w praktyce choć ramię jest dłuższe, to w wysokości za dużej różnicy nie ma, cytując przedstawiciela: "wszyscy biorą 7 m, bo się utarło, że ładowarka to 7 m, a dużej różnicy nie ma, 6 m też tira załaduje, a różnica w
  • Odpowiedz
  • 0
@marcinkox3 No właśnie dzisiaj o tym trochę rozmawialiśmy, te z ścięta d--a mają łatwiej podczas pracy w magazynach lub budynkach inwentarskich. Udźwig dla nas jest najważniejszy, 4T muszą być, a 6m i tak każdego Tira załaduje, nawet jak przyjedzie taki z ruchomą podłogą. Mówię dzisiaj do przedstawiciela że "heh może jakieś testy, film się nakręci my sprawdzimy sprzęt, oboje zyskamy" xD
  • Odpowiedz
@CocoJambo14 po prostu z mojej polskiej nienawiści do bogaczy polecam Ci c-----y, drogi sprzęt, żebyś potem miał z nim same problemy i żałował p----------h pieniędzy, a co?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz