Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie zaraz będę zwyzywany od ruskich onuc i trolli ale chciałbym prosić o poradę. Miasto udostępniło 3 mieszkania w nowym bloku z parkingiem podziemnym dla rodzin z Ukrainy. Każdy przy kupnie mieszkania miał możliwość zakupu miejsca parkingowego za 20k i większość te miejsca wykupiła (poza mieszkaniami miasta). Po wprowadzeniu się tych 3 rodzin czyli mniej więcej od tygodnia na różnych miejscach innych ludzi stoją 3 auta z rejestracją UA (Ukraina). Oczywiście nikt się nie wychyla do momentu aż UA nie zaparkuje na jego miejscu. I tak do 3 dni codziennie jest wojna po południu o parking. Administracja rozkłada ręce "no co Pan oni przed wojną uciekli niech Pan zaparkuje na parkingu miejskim (płatnym)" Jak zapytałem kto pokryje opłaty to dostałem informację że awanturę robię o parę złotych (3zł/h) lub 2500zł za rok. Rodzina z Ukrainy ma to w dupie bo im kazano parkować gdzie jest wolne, policja nic nie może zrobić bo parking prywatny....

#motoryzacja #parking #samochody

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6233899a552591b168d9a77c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania ...więc masz w administracji nie powiem kogo....poza tym jak to jest że miejsca nie zostały wykupione czyli są wolne czy jak...a też pytanie czy miejsca mają wymalowane nr rejestracji auta itp wtedy straż albo laweta wiesz można się bawić wszystko zależy od szczegółów których nie podałeś i od tego jak bardzo #!$%@? ludzi tym...