Wpis z mikrobloga

Czy CDA pl podniosło cenę za 3 miesiące pakietu premium? Dzisiaj chciałem w sklepie Pepco zakupić kupon za 55 zł jak zwykle co 3 miesiące, a tu mi kasjerka mówi że doładowanie cda, to droższe z 2 dostępnych, kosztuje 70 zł! ZONK. Oczywiście nie kupiłem, do wyjaśnienia sprawy.
Jakaś podwyżka była? Kiedy? Jeśli tak to nie mogli maila z informacją wysłać na kilka dni przedtem?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#cda #filmy #netflix #hbogo #seriale
  • 11
@fiman: To że nie umiesz szukać to twój problem. Ja znajduje w 10s. Nie ma nowości, ale to nie znaczy, że wszystko jest tam legal. ¯\_(ツ)_/¯

Podpowiem ci. W takich serwisach za wrzucane treści odpowiada użytkownik. Poszukaj sobie killera czy chłopaków nie płaczą na yt. Lewe konta randomów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiman: No tak coś nie po twojej myśli to jak kacap nie przyjmujesz do wiadomości. Choć podałem ci przykłady. I Ty śmiesz mi tu o tvp wyjeżdzać :D ( ͡º ͜ʖ͡º) Życzę szerszego patrzenia na świat niż tylko na własne jajca.
@MajoZZ: Co to CDA z tą TV, ja nie potrzebuję od nich kanałów telewizyjnych tylko streamingu z filmami i serialami do wyboru.
Na allegro też są jeszcze oferty CDA premium po 55 zł za 3 miesiące. Mam nadzieję, że nie będę zmuszony negatywa wystawiać.