Wpis z mikrobloga

@Volki: różnica jest taka, że PiS wprowadza socjalizm, demoluje gospodarkę, kontakty z zachodem i robi sobie nawet jaja w obliczu tego co robią ruscy (patrz TVP i Ziobro) a Tusk nie rządzi od 7 lat, a dwa to nie zrobił nic dobrego, ani nic bardzo szkodliwego.
Największa pretensje do Tuska mam że przegrał wybory w 2015
@Volki: no miało. Wpływ taki, że nie rozdawał pieniędzy, nie wprowadził polskiego ładu, nie kłócił się z całym światem i nasz po czym jeździć - może drogo, a nawet najdrożej w Europie ale masz. PiS jedynie porozdawal pieniądze, które Tusk z ekipą gromadził i to jest jego efekt., Który widać do dziś. Żałuję, że nie walił tego w infrastrukturę jak atomówki czy więcej dróg zamiast zostawiać czerwonym.
@moj_wykopowy_login

Wpływ taki, że nie rozdawał pieniędzy,

Ale #!$%@? go mać trwonił.

PiS jedynie porozdawal pieniądze, które Tusk z ekipą gromadził i to jest jego efekt

Gówno prawda. Dlaczego tak chamsko lewaczku kłamiesz? Przecież rostowski wypromował kreatywną księgowość, a Balcerowicza błagał, żeby usunąć licznik długu, bo nie mógł ukryć długu - za co został wyśmiany przez Balcerka. Mało tego, wyborcza czy tam tok fm nazwali PO magikami, bo ukrywali dług. Ty zakuty
Volki - @mojwykopowylogin 
Wpływ taki, że nie rozdawał pieniędzy,
Ale #!$%@? go mać ...

źródło: comment_1647652756pnCWcUwlg0Cgf3iLGNr4iG.jpg

Pobierz
@Volki: lewacka to możesz mieć stara, chociaż bawi mnie to wasze pisowskie określenie. Na po zagłosuj wałem pierwszy raz w ostatnich wyborach przez ten cyrk, co robi PiS, bo tęsknię do stabilnego prawa, które pozwala mi zarabiać. Socjalistami i lewakami to jest PiS, nacjonaliści z konfy i lewica (ta nowa, Miler wprowadził liniowke).
Przestań być pisowskim trolem. Nie, rząd PiS jest zly. Po też był zły, ale dużo lepszy od PiS.