Wpis z mikrobloga

@matryja: No nie wiem. Ja mam 185cm wzrostu i mam jeszcze spory zapas do regulacji wszystkiego. Na fotelu kierowcy można spokojnie spać, i do wszystkich potrzebnych rzeczy podczas jazdy mam dobry dostęp. Ogólnie mi francuskie i włoskie wnętrza bardzo pasują. Kiedyś przesiadłem się z nowego 508 do E60 to czułem się jak w aucie jak dla obcego. Przy przesiadce z 407 do E39 to już w ogóle. Odnośnie plastików pełna
  • Odpowiedz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: No nie powiedziałbym, bo 407 mi się prowadzi lepiej niż E39 (przejechałem tym trasę 1000km w obie strony po różnych drogach). Co do 308/307/207/206 pełna zgoda bo są tragiczne, ale układ kierowniczy w 407 jest imo dość responsywny. Moim zdaniem prowadzi się dużo lepiej niż Passat B7 i inne auta wyposażone w gówniane przekładnie elektryczne i słabe wspomagania napędzane paskiem. Tutaj jest elektrohydrauliczne i przy odpowiednim serwisowaniu jest serio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LSkiper: pasek B5 i golfy miały boczki tak #!$%@? że nawet się nie wypowiem. Dla mnie to całe wnętrze w tych puegotach jest straszne sztuczne nie jest takie pod rączkę i tak dalej tylko takie jakieś no nie przyjemne za to w Alfie wszystko dla kierowcy ułożone w wnętrzu
  • Odpowiedz
@matryja: Nom, wnętrze 159 też mi się bardzo podoba. W sumie to zegary nadal wyglądają dość nowocześnie, jedyne co mi tak średnio pasuje w 159 to skórzane fotele mają taki krój zalatujący 156 i Lancią Themą. Oprócz tego piękne auto. W Peugeocie z wnętrza przyjemna są tylko okolice kiery, fotele i schowek pasażera. Reszta plastik fantastik, ale zawsze mogło być gorzej jak np. w 308T7, gdzie kiera jest jak w
  • Odpowiedz